wrzody wrzodami a zgaga ? :(
: 12 paź 2010, 22:06
Od jakiś kilku dni jak zjem czipsy albo coś ostrego to czuje zgage, nie wiem dla czego i co się dzieje, zawsze jadłam czipsy i jakoś było ok. Teraz zjem coś słodkiego, coś ostrego i zgaga . Czy to może być ten straszny refluks ? Co to wogóle jest ? Boje się bo do lekarza nie lubie chodzić i nie chce. Macie taki objaw ? 