Rekonstrukcja JOICO

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
karo
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2011, 22:11

Re: Rekonstrukcja JOICO

Post autor: karo »

Jeśli któraś z Was ma zniszczone włosy to zamiast eksperymentować to polecam wybranie się do salonu Tamara we Wrocławiu. Robią tam cuda z włosami! Nie zapłaciłam dużo, a zajęli się tam moimi włosami bardzo profesjonalnie. Byłam już trzy razy i naprawdę jestem zadowolona z efektów. Włosy wyglądają zdrowo i ładnie się błyszczą. Przed zabiegami były matowe i brzydkie przez moje ciągłe farbowanie na brąz i rozjaśnianie... Tu jest ich strona www.salontamara.pl i są tam też opisane różne zabiegi.
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Rekonstrukcja JOICO

Post autor: Lena »

Marta pisze:Słuchajcie, była któraś z Was na rekonstrukcji włosów tą metodą? Chciałam się dowiedzieć, czy rzeczywiście daje jakieś rezultaty? No i jak długo efekt utrzymuje się na włosach?


Ja uwielbiam i polecam każdemu, kogo tylko da się namówić. Kosmetyki Joico same w sobie są jednymi z najlepszych, jeśli nie najlepszymi na rynku. Rekonstrukcja daje rezultat na dłuższy czas, nie jest to zabieg, którego efekt utrzymuje się do pierwszego mycia.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Rekonstrukcja JOICO

Post autor: joanna »

Zgadzam się - robiłam rekonstrukcję ponad miesiąc temu. Włosy do teraz wyglądają super. Kiedyś musiałam je myć prawie każdego dnia, bo w przeciwnym razie wyglądały nieświeżo i się plątały, teraz są piękne nawet na 3 dzień. Nie są już takie matowe jak kiedyś i nie ma postrzępionych końcówek.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Rekonstrukcja JOICO

Post autor: Kenza »

W dodatku Joico nie kosztuje dużo, nawet z zakupem oryginalnych kosmetyków opłaca się. To jedyny sposób żeby odratować zniszczone włosy.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Rekonstrukcja JOICO

Post autor: megan »

Dziewczyny, a czy koniecznie trzeba po rekonstrukcji używać wyłącznie kosmetyków zalecanych właśnie po tym zabiegu?
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Rekonstrukcja JOICO

Post autor: joanna »

Kosmetyki z serii K-Pak są po to, by przedłużyć efekt rekonstrukcji. Z opinii innych koleżanek, które co jakiś czas rekonstruują włosy wiem, że używanie zwykłych kosmetyków jednak przyspiesza kolejną wizytę w salonie i wykonanie zabiegu. Tylko te kosmetyki z joico są dostosowane do potrzeb włosa po rekonstrukcji. Lepiej raz wydać pieniądze a rozsądnie - poza tym ten szampon i odżywka podobno są bardzo wydajne, ja niedawno miałam rekonstrukcję więc nie zdążyłam zużyć wiele ale widzę, że tych środków używa się bardzo mało.
aki654
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2012, 08:38

Re: Rekonstrukcja JOICO

Post autor: aki654 »

Również polecam rekonstrukcje. Włosy potem wyglądają dużo lepiej i cena jaką proponują w salonie Tamara we Wrocławiu jest w sam raz. Nie można narzekać na nich, bo zajmują się klientami rewelacyjnie. Oto ich strona http://www.salontamara.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”