Preparaty "włos w płynie"

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Preparaty "włos w płynie"

Post autor: olivia »

Szukam czegoś co naprawiłoby moje suche, zniszczone końcówki bo nie chce się pogodzić z myślą że trzeba ściąć włosy. Niedawno usłyszałam o preparatach typu "włos w płynie" ale nigdy nie spotkałam się z czymś takim w drogerii i zastanawiam się czy taki kosmetyk mógłby mnie uratować od nożyczek? Co to w ogóle jest ten włos w płynie?
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Preparaty "włos w płynie"

Post autor: Kenza »

Dobrze trafiłaś, bo te preparaty są w sam raz dla Twoich zniszczonych końcówek. To kosmetyki regenerujące włos, często zawierają keratynę czyli białko - naturalny budulec łodygi włosa. Ale jeśli masz bardzo zniszczone włosy to naprawdę nie wiem czy nawet to CIę uratuje. Lepiej ściąć włosy i zadbać żeby tym razem rosły zdrowe ;)
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Preparaty "włos w płynie"

Post autor: dafne »

Włos w płynie jak sama nazwa wskazuje to kosmetyk który powinien mieć tak silne właściwości regenerujące że wręcz robi z siana na głowie nowe gładkie włoski. jest dużo takich odżywek, jedne bez spłukiwania, w sprayu, drugie ze spłukiwaniem. Ze skutecznością jest różnie. Ja próbowałam provit z keratyną w płynie i powiem że efekty nie były jakieś spektakularne. Po paru tygodniach stosowania było lepiej, włosy były miękkie lepiej się rozczesywały ale na kolana mnie ten kosmetyk nie powalił. drugi raz już nie kupiłam go natomiast wybrałam moją ulubioną, śmiesznie tanią i niezawodną... Ziaje. Ziaja ma preparaty typu włos w płynie i one naprawdę poprawiają stan włosa. Już zużyłam 3 opakowania Ziaji z fitokeratyną, jest jeszcze chyba z jedwabiem ale nie próbowałam bo jestem zadowolona z tej odżywki którą mam. Koszt oczywiście jak przystało na Ziaję - ok. 10 zł.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Preparaty "włos w płynie"

Post autor: kotsimon »

Ja polecam Keratyn mist z Farouk Chi. Kosztuje 40 zł ale starcza na długo bo to aż 300 ml. Ja to kupuję na internecie, ale nie wiem, może można kupić w drogerii też.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Preparaty "włos w płynie"

Post autor: JolaZ »

Ja kupowałam spray Chi na rynku wrocławskich w feniksie na dole jest taki mały sklepik kosmetyczny, chyba "feniksowy" bo nie pamiętam żeby był z jakimś brandem. Tam to kosztuje chyba 37 zł. Na pewno jest, bo widziałam wczoraj, bo osobiście już tego nie stosuję. Na moich włosach nie było rewelacji, chociaż wiem wiem... ja szybko się zniechęcam, jak zużyje jedno opakowanie i nie jestem zadowolona to nie wracam do kosmetyku a czasami z takimi kosmetykami trzeba trochę dłużej popróbować i dopiero jest efekt.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Preparaty "włos w płynie"

Post autor: lemur »

Włos w płynie kojarzy mi się z odżywką Loton - uzupełnia ubytki w strukturze włosa, regeneruje i dodaje objętości. Efekt większej objętości widoczny jest już od pierwszego użycia. Nawet w dotyku włosy wydają się być grubsze i mocniejsze.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Preparaty "włos w płynie"

Post autor: coralie »

U niektórych dziewczyn włos w płynie trochę dźwiga włosy u nasady, ale u mnie nie było kompletnie żadnych efektów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”