Stylizacja włosów na gorąco

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Stylizacja włosów na gorąco

Post autor: coralie »

Ten szampon smooth to chyba najlepszy produkt z linii syoss. Włosy po nim błyszczą jak po nabłyszczaczu. Zwłaszcza na ciemnych kolorach widać ten połysk. Również go polecam.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stylizacja włosów na gorąco

Post autor: kotsimon »

A używacie po prostowaniu włosów specjalnego lakieru ? Na przykład wella ma taki lakier do stylizacji na gorąco, ale przecież lakieru używamy jak już włoski są wyprasowane więc już nie trzeba ich chronić przed temperaturą. Zastanawiam się czy lepiej jednak kupić taki lakier czy wybrać jakiś inny na przykład nabłyszczający?
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Stylizacja włosów na gorąco

Post autor: megan »

Wydaje mi się, że ten lakier z welli po prostu mocno utrwala, ale czytałam niekorzystne opinie na jego temat, podobno bardzo skleja. Sama wolę używać zwykłych lakierów. Mój ulubiony to nabłyszczający z Eva Natura Len.
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: Stylizacja włosów na gorąco

Post autor: beautyme »

http://www.kalamis.pl/pol_m_Kosmetyki_Stylizacja_Spraye-do-prostowania-405.html tutaj masz całą listę kosmetyków do utrwalani i nabłyszczania po prostowaniu, to sa kosmetyki bardzo wydajne i przede wszystkim dobrych marek, których uzywają fryzjerzy
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Stylizacja włosów na gorąco

Post autor: olivia »

Ja muszę bardzo uważać na lakiery i pianki, bo moje włosy za bardzo nie lubią stylizacji. Zwykle kiedy używam jakiegoś serum, pianki czy sprayu ochronnego to po prostowaniu nie psikam lakierem.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Stylizacja włosów na gorąco

Post autor: megan »

Słyszałyście może o podcinaniu końcówek gorącymi nożyczkami? Podobno można coś takiego wykonać w salonach fryzjerskich. Zabieg jest bezpieczniejszy dla włosów niż tradycyjne podcinanie. Zapobiega rozdwajaniu się włosów.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Stylizacja włosów na gorąco

Post autor: dafne »

Ta metoda jest dostępna w większości dobrych salonów. Możesz zapytać o nią swoją fryzjerkę. Osobiście nigdy z niej nie korzystałam.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Stylizacja włosów na gorąco

Post autor: joanna »

Kenza pisze:Chcę się podzielić moim nowym odkryciem kosmetycznym. Wczoraj zakupiłam krem prostujący włosy, mocno utrwalający z wellaflex i dawno nie byłam zadowolona tak bardzo z jakiegoś kosmetyku, dlatego nie mogłam się powstrzymać żeby się z Wami moim odkryciem podzielić. Włosy zaraz po nałożeniu kremu trochę się prostują. A jak się je wyprostuje prostownicą to efekt jest idealny i utrzymuje się cały dzień. Wcześniej moje włosy pod koniec dnia robiły się już odrobinę pofalowane (mimo dobrych kosmetyków utrwalających). Stosowałam Got 2b spray do prostowania włosów i bardzo lubiłam ten kosmetyk, ale po welli moje włosy wyglądają jeszcze lepiej. Polecam. ;)

Spróbowałam tego kosmetyku i nie polecam. Efekty moim zdaniem są porównywalne z pianką do prostowania z welli a ten krem jest strasznie niewydajny, poza tym niefajnie oblepia włosy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”