Ombre hair

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Ombre hair

Post autor: coralie »

To śmieszne, że do nas te wszystkie trendy dochodzą z takim opóźnieniem - tak jak pisał lemur. Na Zachodzie ombre jest modne od 2007! A u nas dziewczyny z ombre na głowie zachowują się tak, jakby przynajmniej odkryły Amerykę, albo wynalazły lekarstwo na raka!
Ps. Apel do dziewczyn z krótkimi włosami: nie róbcie ombre bo u Was to wygląda strasznie! Włosy powinny być przynajmniej do ramion.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ombre hair

Post autor: kotsimon »

kotsimon pisze:Myślicie, że na zafarbowanych na ciemny kolor włosach chwyci jaśniejsza farba? Chciałam zrobić sobie ombre w warunkach domowych. Kupiłam farbę średni brąz z loreala ale obawiam się że nie chwyci bo na włosach mam resztki ciemnego brązu. Nie obejdzie się bez dekoloryzacji?? Wolałabym jej uniknąć :? co zrobić?

No i średni brąz z loreala nie chwycił, ale porzuciłam plany związane z fryzurą ombre i mam teraz rozjaśnione pasemka i bardzo mi się one podobają. :)
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Ombre hair

Post autor: coralie »

Ale skoro można rozjaśnić pasemka, to końcówki do ombre też. Ja nie zrobię sobie ombre chociażby dlatego, że lepiej wygląda na falowanych lub kręconych włosach, a ja jestem fanką prostowania.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Ombre hair

Post autor: Eewa »

Moja przyjaciółka wróciła z wakacji w Bułgarii z ombre hair. Szczęściara - włosy jej pojaśniały od słońca i ma takie naturalne refleksy. Mówiła, że chciała rozjaśnić włosy ale nie w salonie, tylko naturalnie. Z natury ma włosy w kolorze ciemnego blondu. Wystarczyło nacieranie włosów sokiem z cytryny i po 10 dniach w mocnym słońcu, ombre gotowe. ;)
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Ombre hair

Post autor: lemur »

Eewa pisze:Moja przyjaciółka wróciła z wakacji w Bułgarii z ombre hair. Szczęściara - włosy jej pojaśniały od słońca i ma takie naturalne refleksy. Mówiła, że chciała rozjaśnić włosy ale nie w salonie, tylko naturalnie. Z natury ma włosy w kolorze ciemnego blondu. Wystarczyło nacieranie włosów sokiem z cytryny i po 10 dniach w mocnym słońcu, ombre gotowe. ;)


Cytryna i słońce to trochę niebezpieczne połączenie dla włosa... W taki sposób można rozjaśnić włosy, ale jednocześnie stają się one przesuszone i rozdwajają się, więc nie wiem czy warto.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Ombre hair

Post autor: dafne »

Robiłam dzisiaj pasemka rozjaśniaczem z Delii i o dziwo kosmetyk podziałał na moje farbowane na czarno włoski! Mam delikatne brązowo-rudawe pasemka (a raczej balejaż) i jestem zadowolona z efektu. Jeśli chcecie robić ombre w domu to polecam właśnie rozjaśniacz z delii. W opakowaniu znajdziecie też świetny balsam ceramidowy, dzięki któremu włosy są dobrze nawilżone i gładkie. Powodzenia!
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Ombre hair

Post autor: lemur »

No to super! Okazuje się, że czarne włosy nie są nie do pokonania!
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Ombre hair

Post autor: megan »

Ciężko mi to powiedzieć, ale podoba mi się ombre hair Edyty Górniak, być może dlatego, gdyż nie ma ona zbytnich kontrastów kolorystycznych. Jednak myślę, że ta moda przemija jak nasz wątek na forum...
Awatar użytkownika
anastazjaa
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2012, 11:43

Re: Ombre hair

Post autor: anastazjaa »

Strasznie mi sie to podoba. U niektórych kobiet wygląda to naprawde genialie. Jestem ciekawa jakby to u mnie wygladało... Ale boje sie spróbować...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”