Rozjaśnianie włosów

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: kiziamizia »

No to masz o wiele łatwiej z farbowaniem na jaśniejsze kolory. Przejść z ciemnych farbowanych do jaśniejszych jest ciężko. Ja chyba skuszę się na te pasemka rozjaśniane, lub balejaż. Przynajmniej jeśli się nie uda, to zmiana nie będzie taka drastyczna.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: olivia »

Na pocieszenie rozjaśniających a nie dekoloryzujących dziewczyn powiem, że moja koleżanka z pracy zrobiła sobie przedwczoraj dekoloryzację. Z salonu wyszła .. rudziusieńka! ruda! Fryzjerka kazała jej przyjść za niedługo robić pasemka blond, ale teraz dziewczyna jest załamana. W dodatku zapłaciła sporo. Rozjaśnianie jest przynajmniej bezpieczniejsze. Jak być rudym to już lepiej po tym rozjaśnianiu a nie po dekoloryzacji.
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: lorna »

Widzę, że nie tylko ja próbowałam rozjaśniać włosy farbowane :D wszyscy mi to odradzali, mówili że i tak nie chwyci i że przy okazji zniszczę włosy, ale rozjaśniłam i nie dość że włosy się nie zniszczyły to rozjaśnianie wyszło bardzo dobrze. Miałam rozjaśniacz z delii do którego dołączony jest balsam z ceramidami. Wcześniej czytałam o nim że przede wszystkim - nie niszczy włosów co do efektów zdania były podzielone. Zaryzykowałam i absolutnie nie żałuję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”