przedłużanie włosów

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: przedłużanie włosów

Post autor: Kenza »

Nie kumam tego całego przedłużania, przecież włosy rosną dość szybko. Jeśli ktoś ma problem z porostem włosów to jestem w stanie go zrozumieć, ale reszta osób? nie można po prostu zapuścić włosów? dla mnie to jest dziwna fanaberia...
Jak już się ktoś na to decyduje to chyba powinien wybrać metodę taśmową? czy jakoś tak to się nazywa. Mam koleżankę po fryzjerstwie i ona twierdzi że to jest najbezpieczniejszy sposób dla naturalnego włosa.
kkarolinaa
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2011, 08:57

Re: przedłużanie włosów

Post autor: kkarolinaa »

To czy włosy podczas przedłużania sie zniszcza zalezy od ciebie i oczywiscie od salonu fryzjerskiego na ktory sie zdecydujesz. NIESTETY! koszt profesjonalnego doczepienia naturalnych włosów utrzymujących się około 3 miesiecy to wydatek rzędu 1500 zl.
Ale za to efekt jest piorunujący a zarazem niesaowicie naturalny!!
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: przedłużanie włosów

Post autor: dafne »

A po tych trzech miesiącach jak to wygląda? one zaczynają wypadać, czy co się z nimi właściwie dzieje?
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: przedłużanie włosów

Post autor: Kenza »

Co do przedłużania samodzielnego w domu to podobno lepiej nie wykonywać metody keratynowej czy tzw. "pierścieni". Tylko włosy na taśmie clip-on są przeznaczone, że tak powiem, do samodzielnego montażu.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: przedłużanie włosów

Post autor: megan »

Przedłużanie jest spoko jeśli dbamy o włosy, stosujemy właściwą pielęgnację, szczotkujemy właściwą szczotką.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: przedłużanie włosów

Post autor: coralie »

Przedłużane owszem wyglądają fajnie, ale jak przychodzisz do pracy/szkoły z dnia na dzień z włosami do pasa, podczas gdy dzień wcześniej sięgały do ramion to i tak każdy, kto Cię zna wie, że coś tu nie gra. Ze względu na sam wizerunek nie zrobiłabym sobie tego zabiegu, bo nie lubię być postrzegana jako ktoś, kto na siłę stara się zmienić i ulepszyć.
Sulli
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2014, 12:24

Re: przedłużanie włosów

Post autor: Sulli »

Ja słyszałam, że takie przedłużanie strasznie niszczy włosy, więc nie warto.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”