przedłużanie włosów

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

przedłużanie włosów

Post autor: shania »

Czy ktoras z was to robila ? czy wogole warto ? jesli tak to gdzie? jaki koszt ? czy warto szukac najtanszego fryzjera ? zastanawiam sie nad przedluzeniem wlosow, juz po wakacjach wiec sie chyba nie rozpuszcza w sloncu. jakie macie doswiadczenia zwiazane z przedluzanymi wlosami ?
iceicebaby
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2010, 08:16

Re: przedłużanie włosów

Post autor: iceicebaby »

nie polecam!!! polowa wlosow z tych co masz Ci wypadnie!!!! wiec uwazaj
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

Re: przedłużanie włosów

Post autor: shania »

kurcze a fryzjer mi tego nie powiedział :(
od czego one właściwie wypadają po przedłużaniu ? obciązenie ?
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: przedłużanie włosów

Post autor: basia »

no jak czemu !! osłabienie włosa ! skoro mu karzesz nosić cos przyklejonego. to tak jak z warkoczykami czy noszeniem włosów ciągle w ogonku - im bardziej je eksploatujesz, tym bardziej się męczą , osłabiają, wypadają. nic dziwnego! zatem lepiej dać sobie spokój i poczekać aż same podrosną :)
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: przedłużanie włosów

Post autor: kotsimon »

W dodatku przedłużone włosy trzeba dbać bardziej nawet niż o własne! Są do tego przeznaczone specjalne preparaty i to cholernie drogie - szampon do włosów przedłużonych kosztuje 50 zł, a on sam może nie wystarczyć.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: przedłużanie włosów

Post autor: JolaZ »

Moja znajoma z byłej pracy przedłużała sobie włosy... samodzielnie w domu. Kosztowało ją to tyle, co te pasemka kupić a u niej efekt był super, ale jak ją poznałam to mówiła że robi to już nie pierwszy raz że ma już wprawę, więc być może początki są trudniejsze. Na youtube jest dużo filmików z instruktażem, jak takie coś doczepić, chciałabym spróbować, ale bardziej żeby zagęścić niż przedłużyć włosy. Jak w końcu kupie te włosy to Wam wszystko opowiem :D
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: przedłużanie włosów

Post autor: Kenza »

Nie kumam tego całego przedłużania, przecież włosy rosną dość szybko. Jeśli ktoś ma problem z porostem włosów to jestem w stanie go zrozumieć, ale reszta osób? nie można po prostu zapuścić włosów? dla mnie to jest dziwna fanaberia...
Jak już się ktoś na to decyduje to chyba powinien wybrać metodę taśmową? czy jakoś tak to się nazywa. Mam koleżankę po fryzjerstwie i ona twierdzi że to jest najbezpieczniejszy sposób dla naturalnego włosa.
kkarolinaa
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2011, 08:57

Re: przedłużanie włosów

Post autor: kkarolinaa »

To czy włosy podczas przedłużania sie zniszcza zalezy od ciebie i oczywiscie od salonu fryzjerskiego na ktory sie zdecydujesz. NIESTETY! koszt profesjonalnego doczepienia naturalnych włosów utrzymujących się około 3 miesiecy to wydatek rzędu 1500 zl.
Ale za to efekt jest piorunujący a zarazem niesaowicie naturalny!!
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: przedłużanie włosów

Post autor: dafne »

A po tych trzech miesiącach jak to wygląda? one zaczynają wypadać, czy co się z nimi właściwie dzieje?
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: przedłużanie włosów

Post autor: Kenza »

Co do przedłużania samodzielnego w domu to podobno lepiej nie wykonywać metody keratynowej czy tzw. "pierścieni". Tylko włosy na taśmie clip-on są przeznaczone, że tak powiem, do samodzielnego montażu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”