Prostownica

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
Gwiazda
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2010, 18:22

Prostownica

Post autor: Gwiazda »

Witam wszystkie piękne panie i panów ;)

Pytanie może trochę banalne, jednak póki proste włosy są nadal w modzie na aktualności nie traci ;)
Jakiej prostownicy używacie? Ja miałam już kilka i jak do tej pory nie znalazłam tej wymarzonej.
Póki co używam Babylissa, a wy? Którą polecacie i dlaczego?
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: Prostownica

Post autor: Marta »

Polecam Remingtona!!! Od kilku lat używa ich moja przyjaciółka a ja ostatnio kupiłam sobie nowszą wersję i jestem bardzo zadowolona. Mam puszące się długie włosy, które trudno sie prostuje a Remington daje rade w 7 minut. Serio! 8-)
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

Re: Prostownica

Post autor: shania »

ja mam firmy Hai, przywieziona ze stanów. jest idealna, nagrzewa się w sekundę, jedno przeciągnięcie i moje włosy sa idealnie proste!! polecam, jak znajdziecie na allegro albo e bayu to bierzcie w ciemno, jest warta każdych pieniędzy. co ważne- nie należy i tak zapominać o ochronie włosa jakimś kosmetykiem, bez tego najlepsza prostownica będzie niszczyć włos
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

Re: Prostownica

Post autor: mvp »

no Hai na polskich stronach nigdzie nie widzę

Ja bym chciała taką prostownicę co jest bardzo wąska, żeby móc prostować krótkie włosy, a przede wszystkim grzywkę :)
szeroka nie złapie mi krótkich włosów jak trzeba .
znacie prostownice wąskie jakieś ?

i co z tą powłoką ? jaka w końcu powinna być ?
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prostownica

Post autor: kotsimon »

mvp pisze:
Ja bym chciała taką prostownicę co jest bardzo wąska, żeby móc prostować krótkie włosy, a przede wszystkim grzywkę :)
szeroka nie złapie mi krótkich włosów jak trzeba .
znacie prostownice wąskie jakieś ?



Ja nie używałam, bo mam długie włosy, ale moja współlokatorka ma Professional Iron CP1 Ceramic Slim i to chyba jest specjalnie dla krótkich włosów urządzonko bo ma takie małe i strasznie wąskie (10 mm!!) płytki.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Prostownica

Post autor: dafne »

A czy któraś z Was miała prostownicę z jonizacją? Przymierzam się do kupna nowej prostownicy bo moja to już do muzeum się nadaje i zastanawiam się nad kupnem ceramicznej (koniecznie) z jonizacją bo dzięki jonizacji podobno włos się tak bardzo nie niszczy, no tylko że są droższe od normalnych prostownic. Jak sądzicie, warto zainwestować?
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prostownica

Post autor: kotsimon »

Prostownica z jonizacją nie niszczy tak włosów. Jeśli jeszcze się zastanawiasz to odpowiadam : tak! warto kupić. Ja mam taką z brauna kosztowała ok 170 zł więc nie aż tak źle i służy mi już dość długo i nic się złego z nią nie dzieje. Lubię w niej to że ma chyba kilkanaście ustawień temperatury i bardzo dobrze prostuje nawet przy niższej temperaturze. dodam do tego że mam dość niesforne włosiska :D
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Prostownica

Post autor: dafne »

Prostując moją rowentą zawsze mam ten sam problem - włosy są idealnie proste ale po kilku godzinach końcówki trochę się puszą. Czy po takiej jonizacyjnej prostownicy może być lepiej? Ja nie używam kosmetyków do stylizacji czasami tylko piankę jakąś bo nie lubię mieć obciążonych i klejących się włosów. Może znacie prostownicę która dałaby efekt prostych wlosów na cały dzień nawet u kogoś z puchem na łbie? Shania pisała o firmie Hai ale nie mogę znaleźć na aukcji takiej prostownicy. Nad tą jonizacyjną się zastanawiam :? hmmmm
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Prostownica

Post autor: JolaZ »

Ja mam Remingtona Wet2Straight i włosy po niej się nie kręcą nawet 10 godzin od prostowania. Na drugi dzień też są gładkie i tak proste że mucha nie siada. Mam ją od 4 miesięcy i bardzo sobie chwalę ten zakup :)
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Prostownica

Post autor: coralie »

Ja mam prostownicę z babyliss z jonizacją. Można nią prostować włosy na mokro. Jestem z niej bardzo zadowolona. Fajne jest to że temperaturę można regulować już od 130 stopni (do max 230) i nawet przy tej najniższej temperaturze można szybko i dokładnie wyprostować włosy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”