Zabieg "botoks dla włosów"

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
klara
Posty: 27
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:25

Zabieg "botoks dla włosów"

Post autor: klara »

Słyszałyście coś może o takim zabiegu odbudowującym włosy z firmy l'oreal - fiberceutic :?: Nazywają to "botoksem dla włosów". Kosztuje ok. 50 zł, zastanawiam się, czy warto spróbować, ale za tą cenę to chyba się odważę, bo rekonstrukcja Joico jednak trochę droższa a w dodatku potem trzeba dokupić oryginalne kosmetyki, które też swoje kosztują. Jeśli któraś z Was wie o tym zabiegu coś więcej to napiszcie. Przekonajcie mnie, że warto ;)
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: Zabieg "botoks dla włosów"

Post autor: lorna »

Fiberceutic to raczej produkt - serum niż zabieg. Natomiast słyszałam, że w porównaniu z Joico wypada blado. Moja koleżanka kupiła ampułki i stwierdziła że równie dobrze mogła nałożyć zwykłą odżywkę - pieniądze wyrzucone w błoto. Może innego efektu można spodziewać się, gdy kosmetyk nanosi fryzjer w profesjonalnym salonie l'oreala, ale tego już nie wiem, mogę się jedynie domyślać.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Zabieg "botoks dla włosów"

Post autor: megan »

Toż to ten preparat nie taki nowy. Słyszałam o nim jakiś rok temu, nawet zamierzałam spróbować. W końcu zapomniałam i słuch o nim zaginął, więc wnioskuję że furory nie zrobił.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”