Szampon idealny?

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.

Szampon idealny?

Postautor: megan » 19 mar 2012, 18:55

Macie sw├│j ulubiony szampon, do kt├│rego zawsze wracacie po nieudanych "skokach w bok"? Ja wci─ů┼╝ szukam. Mam suche w┼éosy, kt├│re czekaj─ů na cud albo na dobry szampon. Co polecacie? Z g├│ry m├│wi─Ö, ┼╝e zastanawiam si─Ö nad biosilkiem.
megan

Re: Szampon idealny?

Postautor: klara » 19 mar 2012, 19:23

Jak dla mnie jedwab z Joanny, a Biosilk to z┼éa inwestycja, wyrzucanie kasy w b┼éoto. Mi po nim strasznie pl─ůta┼éy si─Ö w┼éosy, a powinno by─ç przecie┼╝ na odwr├│t! Niez┼ée s─ů te┼╝ niekt├│re szampony z Syossa. Ja mia┼éam Shine i Volume. Daj─ů rad─Ö, ale jedwabiu nie przebij─ů.
klara

Postautor: coralie » 20 mar 2012, 19:20

Idealnego szamponu jeszcze nie odkry┼éam ale znam kilka dobrych szampon├│w. Przyk┼éadowo z Timotei szampon z henn─ů do ciemnych w┼éos├│w - po nim w┼éoski s─ů mi─Ökkie, ┼éatwiej si─Ö rozczesuj─ů i ┼Ťwietnie pachn─ů. Inny dobry moim zdaniem szampon - na bazie skrzypu z Redicala. Co prawda nie pieni si─Ö za dobrze, ale wzmacnia w┼éosy i po kilku tygodniach stosowania wida─ç, ┼╝e w┼éosy ju┼╝ tak nie wypadaj─ů, jak wcze┼Ťniej. Jako ostatni polecam z Yves Rocher szampon z chinowcem.
coralie

Postautor: joanna » 21 mar 2012, 20:37

W┼éa┼Ťciwie do ka┼╝dego problemu z w┼éosami dobry by┼éby inny szampon. Ja mia┼éam przez d┼éugi okres czasu problem z ┼éupie┼╝em i naprawd─Ö skuteczny jest nizoral, chocia┼╝ te┼╝ s┼éysza┼éam, ┼╝e niekt├│rym pomaga, a innym nie.
joanna

Postautor: Kenza » 28 mar 2012, 21:44

M├│wi─ů ┼╝e to co jest do wszystkiego, to jest do niczego. Szampon idealny nie istnieje, ale ja mam kilka typ├│w, kt├│re si─Ö sprawdz─ů w przypadku w┼éos├│w suchych, troch─Ö uszkodzonych farbowaniem i prostowaniem
- Pharmaceris - szampon regeneruj─ůcy
- Radical ze skrzypem
- Palmolive z mlekiem i miodem.
Awatar u┼╝ytkownika
Kenza

Postautor: lemur » 03 kwie 2012, 19:56

Jak dla mnie szampon regeneracyjny do włosów suchych i zniszczonych z Flos-Leku, seria ElestaBion R.
Awatar u┼╝ytkownika
lemur

Postautor: emilee92 » 05 kwie 2012, 14:03

Ja nie mam mo┼╝e idealnego i tak sobie skacze od szamponu do szamponu :) Gdzie┼Ť zreszt─ů kiedy┼Ť wyczyta┼éam, ┼╝e podobno powinno si─Ö zmienia─ç szampony co jaki┼Ť czas. No ale do rzeczy ja mam w┼éosy bardzo d┼éugie bo do po┼éowy plec├│w, przet┼éuszczaj─ůce si─Ö, jest ich du┼╝o ale nie s─ů jakie┼Ť wybitnie grube i nie farbowane.
Wi─Öc tak mi najbardziej odpowiada:
-Schauma push-up a┼╝ si─Ö zdziwi┼éam jak si─Ö rano obudzi┼éam i zobaczy┼éam jakie mam puszyste w┼éoski bo nie spodziewa┼éam si─Ö jakich┼Ť specjalnych efekt├│w ale efekt by┼é i to dobry zw┼éaszcza jak na takie d┼éugie w┼éosy. Puszysto┼Ť─ç utrzymywa┼éa mi si─Ö ca┼éy dzie┼ä, w┼éosy by┼éy mi┼ée, pi─Öknie si─Ö ┼Ťwieci┼éy no ale nie poradzi┼é sobie z przet┼éuszczaniem ( jeszcze ┼╝aden nie da┼é rady :D )
- Timotei różne do włosów blond to mój ulubiony
- loreal elseve nutri gloss crystal fajny efekt ┼é─ůdnie pachnie generalnie dobrze dzia┼éa na moje w┼éosy
- szampon z ziaji do w┼éos├│w przet┼éuszczaj─ůcych si─Ö lawendowy i do normalnych figowy
- biosilk też rewelacja ale zwykły jedwab też dobrze dawał radę na moich włosach.
- a jak si─Ö do mnie przypl─ůcze ┼éupie┼╝ to wtedy headandshoulders ( jedna du┼╝a butla i po ┼éupie┼╝u na d┼éugi czas ostatnio u┼╝ywa┼éam go jakie┼Ť trzy lata temu.
Awatar u┼╝ytkownika
emilee92

Strona WWW: http://www.greeneyes8.digart.pl/

Postautor: spencer » 25 kwie 2012, 20:38

Ja w┼éa┼Ťnie zmienia co jaki┼Ť czas szampon. Czasami u┼╝ywam szamponu z Yves Rocher do w┼éos├│w ciemnych, czasami biosilka, czasami syoss volume albo shine - generalnie nie ma zasady. Mam s┼éabo┼Ť─ç do nowo┼Ťci rynkowych i gdy tylko pojawia si─Ö co┼Ť nowego musz─Ö sprawdzi─ç co to jest i przetestowa─ç. Dawno darowa┼éam sobie szukanie szampon├│w bez sztucznych dodatk├│w spieniaj─ůcych, poniewa┼╝ je┼Ťli ju┼╝ znajd─Ö taki szampon to w┼éosy po nim s─ů jakie┼Ť t┼éuste, jakby niedomyte - np. tak mam po zastosowaniu radicala ze skrzypem, o kt├│rym pisa┼éa coralie.
Awatar u┼╝ytkownika
spencer

Postautor: dafne » 25 kwie 2012, 21:01

Polecam szapom Himalaya do w┼éos├│w suchych i zniszczonych, dobry jest te┼╝ z tej samej firmy polecany przy wzmo┼╝onym wypadaniu w┼éos├│w, ale ten trzeba u┼╝ywa─ç przynajmniej 2 tygodnie ┼╝eby zauwa┼╝y─ç, ┼╝e faktycznie straty s─ů mniejsze. Czasami najprostsze i najta┼äsze rozwi─ůzania s─ů najlepsze temu od czasu do czasu, kiedy widz─Ö, ┼╝e w┼éosy zm─Öczy┼éy si─Ö stylizacj─ů kupuje im naszego bia┼éego jelenia. :D
Awatar u┼╝ytkownika
dafne

Postautor: Szpila » 19 wrz 2012, 10:22

Ja szukam nowego szmaponu. Zamierzam przesta─ç stosowa─ç produkty z silikonami - a raczej ograniczy─ç ich ilo┼Ť─ç. Mo┼╝ecie co┼Ť poleci─ç? Macie jakie┼Ť ulubione bezsilikonowe szmpony?
Szpila

Wr├│─ç do ÔÇ×%sÔÇŁ Wszystko o w┼éosach

Valid XHTML 1.0 Strict