Wypadające włosy

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
ti.ti.14
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2012, 12:31

Wypadające włosy

Post autor: ti.ti.14 »

Hej. Poszukuje dobrych, sprawdzonych tabletek na wypadające włosy (po ciąży). Moje włosy wyglądają wręcz strasznie… Słyszałam o tabletkach ProHair. Czy któreś z Was je stosowała ?
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Wypadające włosy

Post autor: Kenza »

A ile miesięcy po ciąży jesteś? Bo zwykle tak po 3 miesiącu widać już, że odrastają, a teraz możesz tego jeszcze nie zauważać. Na Twoim miejscu bym się nie martwiła. Po ciąży hormony są rozregulowane i włosy wypadają - tak bywa, ale po paru miesiącach wszystko wraca do normy. Nie wiem czy potrzebne Ci są tabletki.
marybloodymary
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2012, 15:57

Re: Wypadające włosy

Post autor: marybloodymary »

No na przykład moja mama mówi, ze przed ciążą miała piękne, gęste włosy, ale nigdy już nie wróciły do tego stanu, nawet po tych 3 miesiącach;/
Blue_Sky
Posty: 13
Rejestracja: 06 sie 2012, 10:00
Kontakt:

Re: Wypadające włosy

Post autor: Blue_Sky »

mi wypadają strasznie, a w ciąży jeszcze nie byłam, wychodzą garściami :(
Mar-Kos_pl
Posty: 10
Rejestracja: 02 wrz 2012, 20:07

Re: Wypadające włosy

Post autor: Mar-Kos_pl »

Też zawsze miałam bardzo gęste, ciężkie i grube włosy. Zaczęłam brać bardzo silne leki i zaczęły wypadać mi garściami. Już myślałam, że albo wyłysieje albo będą rzadkie. Odratowałam je, ale trzeba do tego dużo czasu. Trzeba zrezygnować z farbowania. Przestałam włosy czesać w kucyki czy koki żeby ich dodatkowo nie naciągać i tym samym nie wyrywać. Sięgnijcie po preparaty ze skrzypem polnym i pokrzywą. Do tego masaże głowy, szampony do włosów wypadających i takie same odżywki. Po 4 miesiącach zauważyłam znacznie mniejszą ilość wypadających włosów i widać, że zaczęły szybciej rosnąć.
MACROVITA
Posty: 15
Rejestracja: 22 lip 2012, 10:07

Re: Wypadające włosy

Post autor: MACROVITA »

Dieta przeciw wypadaniu włosów może być stosowana zarówno w momencie kiedy już mamy problem z łysieniem, jak i profilaktycznie. Przede wszystkim, pierwsza sprawa o której zawsze trzeba pamiętać, to to iż nasz jadłospis musi być zdrowy. Wszystkie tłuste rzeczy i ciężkostrawne potrawy należy bezwzględnie odstawić. Eliminacja, bądź radykalne zmniejszenie alkoholu i papierosów to również bardzo dobry pomysł.
Blue_Sky
Posty: 13
Rejestracja: 06 sie 2012, 10:00
Kontakt:

Re: Wypadające włosy

Post autor: Blue_Sky »

Odrobinę zapanowałam nad wypadaniem włosów stosując szampon dermena, ale i tak jeszcze wychodzą, teraz czas pomysleć nad ta dietką :)
Sulli
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2014, 12:24

Re: Wypadające włosy

Post autor: Sulli »

Zawsze można też wybrać się do salonu fryzjerskiego i zakupić specjalne ampułki na wypadanie włosów :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”