Mocne włosy i rzęsy

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Mocne włosy i rzęsy

Post autor: sasetka »

Jakie znacie domowe sposoby na mocne włosy i rzęsy? Ja jak zwykle po zimie mam problem z włosami, są osłabione i mają niezdrowy wygląd. Mam wrażenie, że rzęsy też mi się nieco przerzedziły. Stosuje wszelkie odżywki i maseczki do włosów, ale one przynoszą chwilową poprawę. Jak wzmocnić włosy od środka?
gatki
Posty: 9
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:05

Re: Mocne włosy i rzęsy

Post autor: gatki »

Staram się mimo zimy nie wykluczać z diety świeżych warzyw i owoców. Biorę różne suplemety/witaminki i jakoś moje włosy przetrzymują zimę razem ze mną:)
richie
Posty: 7
Rejestracja: 08 cze 2012, 14:57

Re: Mocne włosy i rzęsy

Post autor: richie »

Na rzęsy od lat stosuje olejek rycynowy, sprawdza się też na brwiach, jeśli chodzi o włosy nie stosuje żadnych balsamów czy odżywek, ale dobry szampon wzmacniający i witaminy.
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Mocne włosy i rzęsy

Post autor: gegusia »

Od jakiegoś czasu stosuję suplement diety Gal Uroda
Obrazek
miałam słabe włosy i paznokcie, skóra była ziemista. widzę już poprawę, łykam kapsułkę dziennie jakieś dwa miesiące. Włosy już tak nie wypadają, lepiej się układają, skóra nabrała blasku. Myślę że to suplement godny uwagi.
Sulli
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2014, 12:24

Re: Mocne włosy i rzęsy

Post autor: Sulli »

Jeśli chodzi o rzęsy, to mi bardzo pomogło regularne nakładanie wazeliny. Dzięki temu znacznie się wydłużyły i wyglądają przepięknie :).
Awatar użytkownika
caroline
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2015, 13:37

Re: Mocne włosy i rzęsy

Post autor: caroline »

Na rzęsy i włosy świetny jest olejek rycynowy. Nie kosztuje dużo i świetne odżywia włosy :)
jagoda22
Posty: 12
Rejestracja: 04 mar 2015, 08:59
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Re: Mocne włosy i rzęsy

Post autor: jagoda22 »

tez używam olejku rycynowego tyle że ja na same rzęsy i zauważyłam, że są dłuższe i ciemniejsze:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”