stylizacja - lekkie fale

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
Malina
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2011, 09:12

Re: stylizacja - lekkie fale

Post autor: Malina »

Kenza pisze:Ale wiesz, każdy ma inne włosy. U niektórych osób nie ma problemu ze zrobieniem loków czy fal, a u innych graniczy to z cudem, bo mają tendencję do prostych drutów. Więc, stosowanie jednej metody kręcenia u każdego może wyglądać nieco inaczej.


Zgadza sie. Nie jestem fryzjerka, ale sprobowac zawsze mozna. Moja kolezanka ma piekne kasztanowe dlugie proste wlosy, ale druty i na takie najlepiej jej wychodzi zwijanie warkocza z mokrych wlosow, sen i o poranku duzo lakieru. Niestety po paru godzinach wiele nie pozostaje :P
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: stylizacja - lekkie fale

Post autor: coralie »

No dokładnie, jak włosy są "zaprogramowane" na bycie prostymi to chyba najskuteczniejszy sposób to: pianka do kręcenia włosów, lokówka i dużo lakieru.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: stylizacja - lekkie fale

Post autor: dafne »

Znalazłam nowy sposób na robienie fal. Powinno się sprawdzić nawet na prostych włosach: ślimaczki! Myjemy włosy, zostawiamy je do podeschnięcia, wcieramy kosmetyk do stylizacji loków np. piankę, wydzielamy pasemka i skręcamy każde z ich wokół własnej osi. Skręcone ślimaczki upinamy przy skórze głowy i kładziemy się spać. Im mniejsze, drobniejsze ślimaczki tym bardziej skręcone włosy i wyraźny efekt.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: stylizacja - lekkie fale

Post autor: JolaZ »

dafne pisze:Znalazłam nowy sposób na robienie fal. Powinno się sprawdzić nawet na prostych włosach: ślimaczki! Myjemy włosy, zostawiamy je do podeschnięcia, wcieramy kosmetyk do stylizacji loków np. piankę, wydzielamy pasemka i skręcamy każde z ich wokół własnej osi. Skręcone ślimaczki upinamy przy skórze głowy i kładziemy się spać. Im mniejsze, drobniejsze ślimaczki tym bardziej skręcone włosy i wyraźny efekt.

O jeny, to ja po czymś takim dafne miałabym jeden wielki kołtun na głowie. Nie na wszystkie włosy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”