Winoterapia

Jakie zabiegi oferowane przez gabinety spa polecacie? A co jest wed┼éug Was przereklamowane? Czy inni maj─ů podobne spostrze┼╝enia?

Winoterapia

Postby HollyPolly » 25 May 2011, 10:47

Winoterapia czyli zestaw zabieg├│w piel─Ögnuj─ůcych i regenaruj─ůcych na cia┼éo opartych na sk┼éadnikach czerwonego wina - mia┼éy┼Ťcie okazj─Ö pr├│bowa─ç czego┼Ť takiego? Polecacie?
HollyPolly

Re: Winoterapia

Postby Kenza » 25 May 2011, 14:21

S┼éysza┼éam, ┼╝e to ┼Ťwietna propozycja dla os├│b zestresowanych i przem─Öczonych - moja kuzynka pracuje jak cyborg i cz─Östo odwiedza SPA i mia┼éa okazj─Ö wypr├│bowa─ç ju┼╝ winoterapii. M├│wi┼éa te┼╝, ┼╝e sk├│ra po zabiegach z winem jest taka napi─Öta i od┼╝ywiona.
Kenza

Postby dafne » 25 May 2011, 14:40

Ja planuj─Ö si─Ö wybra─ç na taki zabieg, bo jestem fank─ů wina, a od zewn─ůtrz jeszcze jego w┼éa┼Ťciwo┼Ťci nie wypr├│bowa┼éam :D Chc─Ö wypr├│bowa─ç banda┼╝y winnych o dzia┼éaniu antycellulitowym.
dafne

Postby lemur » 25 May 2011, 15:10

A ja czyta┼éam o tym jaki┼Ť artyku┼é, w kt├│rym autorka podkre┼Ťla┼éa ┼╝e to g┼é├│wnie na zmarszczki jest dobre. Wiem, ┼╝e wykonuje si─Ö np. masa┼╝e i peelingi z oleju z pestek winogron.
lemur

Postby olivia » 27 May 2011, 16:02

Winoterapia odznacza si─Ö wszechstronnymi w┼éa┼Ťciwo┼Ťciami. W maseczkach i kremach wino dzia┼éa przeciwzmarszczkowo, ┼Ťci─ůgaj─ůco i regeneruj─ůco, w k─ůpielach i masa┼╝ach relaksuj─ůco i uj─Ödrniaj─ůco (tak┼╝e antycellulitowo) ale ja wiem te┼╝ o zbawiennym dzia┼éaniu na w┼éosy - p┼éukanka winna regeneruje w┼éosy.
olivia

Postby lemur » 14 Jun 2011, 19:33

Widzia┼éam zdj─Öcia z winoterapii :D kosmetyczka na przyk┼éad masowa┼éa pani─ů po plecach takimi ma┼éymi winogronkami, kt├│re przypominaj─ů te rosn─ůce nawet na dziko gdzieniegdzie. Ciekawe czy takie winogrona nie barwi─ů sk├│ry. Producenci koncern├│w kosmetycznych podchwycili ten trend i mo┼╝na kupi─ç ju┼╝ kosmetyki na bazie winogron np. linia Therme VinoTherapy.
lemur

Postby Kenza » 26 Jul 2011, 16:03

Wychodzi na to, ┼╝e lepiej stosowa─ç wino od zewn─ůtrz ni┼╝ od ┼Ťrodka. Ostatnio czyta┼éam, ┼╝e zwyczaj picia wina mo┼╝e jest dobry dla kr─ů┼╝enia ale nie dla cery. Zw┼éaszcza w przypadku os├│b z problemami sk├│rnymi np. tr─ůdzikiem r├│┼╝owatym, ┼éuszczyc─ů czy p─Ökaj─ůcymi naczynkami. Ponadto kobiety maj─ů mniejsz─ů zdolno┼Ť─ç do metabolizmu alkoholu, a to mo┼╝e przek┼éada─ç si─Ö na wi─Öksz─ů ilo┼Ť─ç t┼éuszczu w ciele. Alkohol przyspiesza procesy starzeniowe sk├│ry. W ko┼äcu nadmiar alkoholu niszczy te┼╝ w┼éosy, pozbawia organizm cynku, przez co w┼éosy zaczynaj─ů wypada─ç, staj─ů si─Ö matowe, szorstkie, bez blasku, s┼éabe.
Kenza

Postby beautyme » 05 Aug 2011, 07:56

ja szuka┼éam ┼╝eby pojecha─ç do jakiego┼Ť spa gdzie wykorzystuja takie zabiegi z tego wina i znalaz┼éam tylko jeden hotel G┼é─Öboczek gdzie┼Ť ko┼éo Torunia , maja tam k─ůpiele w winie , a ja s┼éysza┼éam , ┼╝e winogrona maj─ů du┼╝o antyutleniaczy w sobie , tak┼╝e doskonale dzia┼éa na sk├│r─Ö, kurcze mo┼╝na pomy┼Ťle─ç o takim spa , skoro to tak dobrze dzia┼éa
beautyme

Postby Szmaragdowa » 09 Nov 2011, 13:06

ja zainspirowana wesz┼éam sobie na ich stron─Ö i maja bardzo ciekawe te zabiegi i na twarz i na cia┼éo, masa┼╝e no i rzeczywi┼Ťcie flagowy zabieg to k─ůpiel w tym winie , wyda┼éo mi si─Ö to bardzo ciekawe i takie inne od wszystkich spa , jeszcze cen nie sprawdza┼éam , ale mo┼╝e maja jakie┼Ť promocje , kurcze bo to musi by─ç ciekawe doznanie taka nietypowa k─ůpiel
Szmaragdowa

Postby megan » 10 Nov 2011, 21:38

Kurcze, chcia┼éabym czego┼Ť takiego wypr├│bowa─ç u siebie w domu. Podejrzewam, ┼╝e wanna po takim zabiegu nie wygl─ůda za ciekawie.
megan

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi Spa

Valid XHTML 1.0 Strict