Savoire vivre w SPA

Jakie zabiegi oferowane przez gabinety spa polecacie? A co jest wed┼éug Was przereklamowane? Czy inni maj─ů podobne spostrze┼╝enia?

Savoire vivre w SPA

Postby olivia » 27 Aug 2011, 22:58

Jakie zasady obowi─ůzuj─ů w SPA? Wiem, ┼╝e cenniejsze rzeczy zostawia si─Ö w depozycie w recepcji. Kom├│rk─Ö oczywi┼Ťcie wyciszamy. A co z napiwkiem? Podobno nie trzeba go dawa─ç. Jak zachowywa─ç si─Ö w SPA ┼╝eby nie wyj┼Ť─ç na przys┼éowiowego "buraka"? Podzielcie si─Ö do┼Ťwiadczeniami!
olivia

Re: Savoire vivre w SPA

Postby kotsimon » 27 Aug 2011, 23:25

Ja mam jedno nieprzyjemne do┼Ťwiadczenie - zarezerwowa┼éam wizyt─Ö w SPA dla mojej mamy, ale dzie┼ä przed wybranym terminem mamie wyskoczy┼éo co┼Ť naprawd─Ö wa┼╝nego i musia┼éa wyjecha─ç na kilka dni... Zadzwoni┼éam zatem, by odwo┼éa─ç wizyt─Ö, bo sama te┼╝ nie mia┼éam na ni─ů czasu i niestety powiedziano mi, ┼╝e gdy odwo┼éuje si─Ö wizyt─Ö z dnia na dzie┼ä jest si─Ö obci─ů┼╝onym kosztami za zabieg. :? No to wypchn─Ö┼éam na wizyt─Ö moj─ů przyjaci├│┼ék─Ö. Przynajmniej kto┼Ť skorzysta┼é... Lepiej sprawd┼║cie na stronie wybranego SPA, czy mo┼╝na odwo┼éa─ç wizyt─Ö, a je┼Ťli tak to ile dni wcze┼Ťniej.
kotsimon

Postby JolaZ » 30 Aug 2011, 19:11

Ja wiem, ┼╝e za granic─ů prawie nigdy nie daje si─Ö napiwk├│w (bo s─ů wliczone w rachunek), u nas w Polsce raczej wypada da─ç napiwek w wysoko┼Ťci ok. 15% warto┼Ťci us┼éugi, ale to te┼╝ zale┼╝y od salonu.
JolaZ

Postby joanna » 25 Sep 2011, 20:58

Kiedy pierwszy raz by┼éam w SPA, nie wiedzia┼éam za bardzo co mam ze sob─ů wzi─ů─ç, wi─Öc spakowa┼éam bielizn─Ö i kapcie, okaza┼éo si─Ö ┼╝e to jest ca┼ékowicie niepotrzebne, bo oczywi┼Ťcie tam daj─ů i majtki i jednorazowe kapcie i szlafrok, ale ja o tym nie mia┼éam poj─Öcia, w dodatku to by┼é par─Ö lat temu i w sieci nie by┼éo takiej wiedzy, jaka jest teraz.
joanna

Postby coralie » 19 Dec 2011, 22:42

A jak jest z goleniem przed wizyt─ů w SPA? S┼éysza┼éam, ┼╝e przed wi─Ökszo┼Ťci─ů zabieg├│w powinno si─Ö jednak ogoli─ç i to dob─Ö wcze┼Ťniej. Jedynie w przypadk├│w zabieg├│w dla m─Ö┼╝czyzn, na twarz - wystarczy 2 godziny przed wizyt─ů w SPA.
coralie

Postby kiziamizia » 21 Dec 2011, 21:20

To chyba zale┼╝y od zabiegu, ale w wi─Ökszo┼Ťci zabieg├│w na cia┼éo ow┼éosienie z pewno┼Ťci─ů nie pomaga. My┼Ťl─Ö, ┼╝e zawsze lepiej ogoli─ç.
kiziamizia

Postby coralie » 08 Feb 2012, 19:28

Id─ůc do SPA najlepiej ubra─ç si─Ö w co┼Ť wygodnego. Nie musi by─ç to str├│j sportowy, ale przynajmniej darujmy sobie szpilki. Relaks ma by─ç 100 procentowy.
coralie

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi Spa

Valid XHTML 1.0 Strict