Primavera Spa -Jastrz─Öbia G├│ra

Jakie zabiegi oferowane przez gabinety spa polecacie? A co jest wed┼éug Was przereklamowane? Czy inni maj─ů podobne spostrze┼╝enia?

Primavera Spa -Jastrz─Öbia G├│ra

Postby beautyme » 20 Sep 2011, 12:22

Drogie Panie, kt├│ra┼Ť z was by┼éa mo┼╝e w tym spa, s┼éysza┼éam o nim bardzo du┼╝o dobrego i chcia┼éabym potwierdzi─ç te informacje u ┼║r├│d┼éa, czyli od os├│b, kt├│re na w┼éasne sk├│rze przekonali si─Ö jak tam jest?
beautyme

SPA

Postby Olatop » 30 Jan 2012, 15:26

W┼éa┼Ťnie, czy kto┼Ť odwiedzi┼é ju┼╝ to miejsce? Widzia┼éam ostatnio stron─Ö primaveraspa.pl. Jeszcze nie by┼éam w ┼╝adnym SPA i nie wiem jakie masa┼╝e, zabiegi by┼éyby dla mnie dobre, ale jest tam wielki wyb├│r, tak┼╝e nic tylko pr├│bowa─ç i wybiera─ç najlepsze.
Olatop

Re: Primavera Spa -Jastrz─Öbia G├│ra

Postby beautyme » 20 Feb 2012, 16:24

ja by┼éam w tym Spa w ko┼äcu i by┼éam bardzo zadowolona, to wszytsko zale┼╝y co chcesz osiagnac czy chcesz sie zrelaksowa─ç to np masa┼╝ czekolag─ů, albo gor─ůcymi kamieniami, czy chcesz schudnac to masa┼╝ limfatyczny, czy chcesz sie wyciszy─ç, to najlepiej masa┼╝ relaksacyjny, no tak jak m├│wisz jest tam bardzo wielki wyb├│r tak┼╝e ka┼╝dy wybierze co┼Ť dla siebie, na strone primavera warto wchodzic i ┼Ťledzi─ç promocje
beautyme

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi Spa

Valid XHTML 1.0 Strict