Czym zast─ůpi─ç bia┼éy cukier?

Odpowiednia dieta to klucz do ┼Ťwietnego samopoczucia i utrzymania w┼éa┼Ťciwej wagi. Co je┼Ť─ç, by by─ç w formie? Kt├│ra dieta jest naprawd─Ö skuteczna? Jakie produkty dostarczaj─ů wa┼╝nych sk┼éadnik├│w mineralnych? Na te i inne pytania w kwestii od┼╝ywiania odpowiedzi szukajcie w tym dziale!

Czym zast─ůpi─ç bia┼éy cukier?

Postby tita » 19 Jul 2014, 11:48

Uwielbiam s┼éodycze, jednak od nich tyj─Ö i musz─Ö niestety z nim troch─Ö przystopowa─ç. Ale nie jestem w stanie w og├│le z nich zrezygnowa─ç. Czym mog─Ö zwyk┼éy bia┼éy cukier zast─ůpi─ç? Br─ůzowy jest zdrowszy?
tita

Re: Czym zast─ůpi─ç bia┼éy cukier?

Postby gegusia » 21 Jul 2014, 18:40

Br─ůzowy na pewno b─Ödzie zdrowszy, ale skoro chcesz schudn─ů─ç to wyeliminuj cukier zupe┼énie. je┼Ťli masz ochot─Ö na s┼éodycze to zjed┼║ ┼éy┼╝eczk─Ö miodu, na czekolad─Ö to zjed┼║ ┼éy┼╝eczk─Ö kakao.
gegusia

Postby Lux » 22 Jul 2014, 11:44

Zgadzam si─Ö, powinna┼Ť zacz─ů─ç spo┼╝ywa─ç wi─Öcej miodu zamiast s┼éodyczy, w ka┼╝dej formie mi├│d jest doskona┼éym zamiennikiem, jak nie wierzysz to zajrzyj tutaj http://www.gal.com.pl/produkty/miody/miod-mleczko-pszczele.html i poczytaj troch─Ö na ten temat, my┼Ťl─Ö ┼╝e nie po┼╝a┼éujesz swojej decyzji.
Lux

Postby azor » 22 Jul 2014, 14:55

coraz więcej osób w taki sposób przestawia się z cukru. Rezygnacja z niego nie jest łatwa a miód stanowi idealny zdrowy zamiennik. Trzeba jeszcze tylko wiedzieć jaki miód i gdzie kupić
azor

Postby gegusia » 22 Jul 2014, 22:03

zgadzam si─Ö mi├│d a mi├│d to r├│┼╝nica. Najlepiej kupowa─ç taki prosto od pszczelarza, ale ma┼éo kto ma tak─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç. Warto wi─Öc kupowa─ç sprawdzony, czyta─ç etykiety i nie kusi─ç si─Ö na podejrzanie tani, bo na pewno nie b─Ödzie to 100% mi├│d. Ten z Gala na pewno jest godny uwagi, zw┼éaszcza ┼╝e do kupienia w aptece wi─Öc musia┼é by─ç dok┼éadnie sprawdzony.
gegusia

Postby bellla » 21 Sep 2015, 15:33

s┼éodzinkiem alebo u┼╝ywaj cukier br─ůzowy. ja ju┼╝ w og├│le przesta┼éam u┼╝ywa─ç cukru:)
bellla

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Od┼╝ywianie

Valid XHTML 1.0 Strict