Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Odpowiednia dieta to klucz do świetnego samopoczucia i utrzymania właściwej wagi. Co jeść, by być w formie? Która dieta jest naprawdę skuteczna? Jakie produkty dostarczają ważnych składników mineralnych? Na te i inne pytania w kwestii odżywiania odpowiedzi szukajcie w tym dziale!
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: coralie »

Aqua slim w połączeniu z treningiem aerobowym dają świetne efekty! Biegam, ale nieregularnie - czasami mam czas 2-3 razy w tygodniu, a czasami tylko raz. Wiem, że to niedobrze, bo w ćwiczeniach chodzi przede wszystkim o regularność, no ale wspomagam się aqua slimem i chudnę :) za miesiąc jadę na weselę i teraz ubrania w rozmiarze 36 są na mnie trochę ciasne, ale mam nadzieję, że przez te kilka tygodni wrócę do sylwetki sprzed kilku miesięcy ;) a wiedząc, że w ciągu ostatnich 3 tygodni schudłam 4,5 kg zaczynam wierzyć że wcisnę się w moją weselną kreację.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: Eewa »

Kenza pisze:No okropna jest ta reklama, chociaż widziałam wczoraj gorszą - "masz dość bycia świnką lub hipopotamem?" Nie zapamiętałam jaki to był produkt, ale bardzo możliwe, że któryś z tych, o których tu rozmawiamy. Z suplementów diety które naprawdę odchudzają to ja polecam Therm Line II - przyspiesza przemianę materii a przy okazji dodaje mnóstwo energii. Ten preparat faktycznie hamuje apetyt, po prostu nie chce Ci się jeść. I można z nim schudnąć wiele. Ja go stosowałam przez miesiąc, oprócz tego ćwiczyłam, ale podobno można schudnąć na nim nawet bez ćwiczeń. Schudłam 6 kg.


Ta reklama to goodbye appetite. Ja też uważam, że autorzy tej reklamy "pojechali po bandzie", myślę że niejedna osoba poczuła się urażona...
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: kotsimon »

Koleżanka doradziła mi stosowanie preparatu na odchudzanie, który nazywa się adipex, ale ja właśnie czytam opinie konsumentów i podobno ten środek jest niebezpieczny dla zdrowia! Podobno działa na ośrodek snu i łaknienia, pobudza do aktywności fizycznej, ale utrudnia zasypianie, wyniszcza organizm. Poza tym niekorzystnie wpływa na pracę serca. Czy słyszałyście coś na temat adipexu? Ja raczej nie wezmę czegoś takiego do ust, ale muszę mieć argumenty żeby zniechęcić tą koleżankę, bo ona jest zakochana w tym preparacie. Bardzo w niego wierzy.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: megan »

Ja słyszałam o adipexie. Podobno ten środek ma wiele uciążliwych skutków ubocznych. Zaczyna się od bólu głowy, potem mdłości i zawroty, czasami wypadanie włosów, w końcu zaburzenia pracy serca. Na necie można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii, ale obawiam się, że wiele z nich piszą Ci którzy handlują adipexem. Pozostali to konsumenci którym udało się wreszcie schudnąć, ale nie chcą mówić o skutkach ubocznych, bo liczy się dla nich tylko to że zrzucili te kilkanaście kilogramów.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: megan »

A czy ktoś z Was próbował koktajlu inneov na cellulit? Nie wierzę w to, że można pozbyć się skórki pomarańczowej za pomocą jakiegoś proszku ;) ale chętnie wysłucham opinii kogoś, kto miał do czynienia z tym produktem.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: kotsimon »

Akurat o tym preparacie słyszałam, że jest super. Szkoda tylko że tak drogi - ok. 100 zł za 30 saszetek :?
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: megan »

I tak nie wierzę, że jakiś preparat zastąpi dietę i ruch. Chyba czas spojrzeć prawdzie w oczy: trzeba zacząć się ruszać i przestać wierzyć w chemiczne mieszanki zamieniające "kluseczki na figurę laseczki"....
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: lemur »

Teraz pojawiła się w aptekach kolejna nowość - life juice slim. Kolejny genialny preparat pobudzający metabolizm i przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej... Kopia wcześniejszych suplementów. Producenci takich preparatów muszą zarabiać kokosy na naszej desperacji, skoro opłaca się im tworzyć kolejne "odchudzające" marki...
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: Kenza »

Mnóstwo takich preparatów jest na rynku, olejcie to i zacznijcie biegać i zdrowo jeść a nie napychać się chromem, beta karotenem itp. Jak już musicie coś łykać, żeby mieć w co wierzyć to jeszcze raz polecam Therm Line II, ale ostrzegam że przy tym preparacie trzeba być aktywnym fizycznie!
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: megan »

Racja! Trzeba się ruszać. Mówię wam - piję te świństwa i nic mi to nie pomaga schudnąć :? Może spróbuję tego Therm Line, ale szczerze mówiąc już jestem bardzo zniechęcona innymi preparatami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odżywianie”