Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Odpowiednia dieta to klucz do świetnego samopoczucia i utrzymania właściwej wagi. Co jeść, by być w formie? Która dieta jest naprawdę skuteczna? Jakie produkty dostarczają ważnych składników mineralnych? Na te i inne pytania w kwestii odżywiania odpowiedzi szukajcie w tym dziale!
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: dafne »

Stosowałyście którykolwiek z tych suplementów odchudzających? Ja generalnie sceptycznie podchodzę do takich "cudotwóczych" preparatów. Ostatnio dostałam w SuperPharmie na promocji szaszetkę Aqua Slim - fajnie że to wsypuje się na całą 1,5 litrową butelkę wody, bo np. goodbye appetite jest na szklankę wody. Teraz się zastanawiam czy nie kupić całego zestawu i nie wypróbować. Stosowałyście to? Jest to skuteczne?

Ps. ale nie kupujcie aqua slim miętowego - jak dla mnie ohydztwo. Smakuje jakby ktoś rozpuścił gumę miętową w wodzie :?
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: lemur »

Jak tylko Aqua Slim pojawił się na rynku od razu kupiłam, bo jestem bardzo podatna na takie nowości i zawsze chcę wypróbować nowego sposobu. Stosowałam to półtora miesiąca i schudłam 3,5 kg, a słyszałam że inne dziewczyny miały nawet lepsze wyniki ode mnie. Więc skutkuje i nawet psychicznie dobrze działa - pijesz wodę i pijesz i z każdym łyczkiem wyobrażasz sobie tą sukienkę do której nie mogłaś wejść a za parę tygodni będzie w sam raz. No u mnie była w sam raz i Wam też tego życzę. Produkt moim zdaniem nie jest przereklamowany ;)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: Kenza »

Ja z kolei popijałam slim coffee ale nie zauważyłam żadnej zmiany w sylwetce i w wadze. Ale przyznaję się że piłam nieregularnie, bo generalnie staram się unikać kawy.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: olivia »

A jak długo trzeba stosować aqua slim czy goodbye appetite żeby pozbyć się dosłownie kilku kg? I czy po odłożeniu tych preparatów nie przybiera się kilogramów na nowo?
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: Eewa »

Stosować można jak długo chcesz, efekty są już po 2 tygodniach. Ten preparat zawiera chrom ograniczający apetyt więc tak na logikę biorąc, kiedy go odkładamy mamy znowu większy apetyt.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: lemur »

A co do goodbye appetite z tego co wiem, to dodaje się go do szklanki wody i wypija przed posiłkiem więc stosowanie jest trochę inne niż aqua slim.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: kotsimon »

To goodbye appetite faktycznie zmniejsza apetyt bo już od samego zapachu mnie mdli!!!! śmierdzi to tablicą mendelejewa. Poza tym ta reklama! Czy tylko mnie ona bulwersuje?? "Zamień kluseczki na figurę laseczki" i laska która zjada jeden groszek czy co tam było i już jest syta. Nie wiem, co poczuły osoby, których dotyczy problem otyłości gdy pojawiła się ta reklama, ale ja na ich miejscu poczułabym się urażona. Strasznie nietaktowna ta reklama. Miało być zabawnie a wyszło jak zwykle 8-)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: Kenza »

No okropna jest ta reklama, chociaż widziałam wczoraj gorszą - "masz dość bycia świnką lub hipopotamem?" Nie zapamiętałam jaki to był produkt, ale bardzo możliwe, że któryś z tych, o których tu rozmawiamy. Z suplementów diety które naprawdę odchudzają to ja polecam Therm Line II - przyspiesza przemianę materii a przy okazji dodaje mnóstwo energii. Ten preparat faktycznie hamuje apetyt, po prostu nie chce Ci się jeść. I można z nim schudnąć wiele. Ja go stosowałam przez miesiąc, oprócz tego ćwiczyłam, ale podobno można schudnąć na nim nawet bez ćwiczeń. Schudłam 6 kg.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: dafne »

Nie stosowałam nigdy ThermLine ale piję od tygodnia to aqua slim i już mam niecały 1 kg mniej. U mnie to i tak nieźle, bo od jakiegoś czasu trzymam wagę i na żadnej diecie nie mogę spaść te kilka kg. Mam 173 cm wzrostu i ważę 61 kg (jeszcze niedawno 62) 8-) Chcę 58 kg, taki jest mój cel.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Aqua slim, slim coffee, goodbye appetite

Post autor: lemur »

No to masz wagę w sam raz, nie masz po co się odchudzać. Ale jak tak bardzo się uparłaś to aqua slim powinno pomóc. Słyszałam i wyczytałam wiele opinii na ten temat i większość dziewczyn była zadowolona i faktycznie schudła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odżywianie”