"Chude" łakocie

Odpowiednia dieta to klucz do świetnego samopoczucia i utrzymania właściwej wagi. Co jeść, by być w formie? Która dieta jest naprawdę skuteczna? Jakie produkty dostarczają ważnych składników mineralnych? Na te i inne pytania w kwestii odżywiania odpowiedzi szukajcie w tym dziale!
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: "Chude" łakocie

Post autor: kiziamizia »

Ja bardzo lubię takie saszetki z musli czy to z fitelli czy z lubelli. O dziwo taka jedna saszetka starcza mi na cały dzień spędzony w pracy.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: "Chude" łakocie

Post autor: JolaZ »

Batony musli też są bardzo pożywne i smaczne. Na szczęście na sklepowych półkach jest coraz więcej takich dietetycznych słodkości.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Chude" łakocie

Post autor: kotsimon »

To ja polecam wam zupełną nowość na rynku - wasa sandwich - dwie kromki chrupkiego pieczywa z dodatkiem sera o różnych smakach: naturalnym, z ziołami, pomidorami i bazylią oraz ze szczypiorkiem. Do ich produkcji wykorzystywane są jedynie tłuszcze roślinne, a kaloryczność jednej sztuki nie przekracza 100 kcal. Bez cukru i konserwantów.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: "Chude" łakocie

Post autor: Kenza »

To muszę poszukać, bo nie słyszałam o tym i nie widziałam takich przysmaków w sklepach. A jeszcze jakiś czas temu żałowałam, że z dietetycznych przekąsek, tak żeby zabrać do pracy to tylko na słodko.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: "Chude" łakocie

Post autor: joanna »

Dobrymi przekąskami są też suszone owoce. Ja lubię pestki dyni i suszone śliwki. Poza tym różnego rodzaju jogurty, ale tylko te ze sprawdzonych firm, które nie dodają do swych produktów cukru.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: "Chude" łakocie

Post autor: megan »

Suszone owoce są zdrowe i smaczne, ale nie radzę przesadzać z suszonymi śliwkami, bo ja kiedyś dostałam biegunki od tego. Za dużo suszonych owoców też nie dobrze, bo one zawierają wiele cukru.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: "Chude" łakocie

Post autor: dafne »

Jedzenie przez internet? Nie podoba mi się ten pomysł. Alma chyba realizowała zamówienia internetowe ale w ich przypadku to były sprawdzone produkty i pomysł z dostawą do domu mi się podobał, ale ta firma o której Ty mówisz nie jest tak zaufana, nie ma takiej pozycji na rynku jak Alma i podziwiam Cię za odwagę.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: "Chude" łakocie

Post autor: Eewa »

Co to za przyjemność kupować jedzenie przez internet? Ja lubię wziąć coś do ręki, przeczytać etykietę, w przypadku warzyw i owoców nawet powąchać :D
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: "Chude" łakocie

Post autor: dafne »

A jak Wam smakują soki warzywne z Tymbarka? Na początku nie mogłam się przekonać do takiej "zupki" na zimno, ale w końcu teraz kupuję to bardzo często i piję w pracy - nie jestem wtedy głodna, a w dodatku wiem, że jem coś zdrowego.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: "Chude" łakocie

Post autor: olivia »

No ja ich jakoś nie lubię. W ogóle nie przepadam za sokiem pomidorowym i podobnymi wynalazkami, ale z pewnością są zdrowe i lepiej pić coś takiego niż cukrowany sok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odżywianie”