klinika zajmuj─ůca si─Ö leczeniem oty┼éo┼Ťci

Odpowiednia dieta to klucz do ┼Ťwietnego samopoczucia i utrzymania w┼éa┼Ťciwej wagi. Co je┼Ť─ç, by by─ç w formie? Kt├│ra dieta jest naprawd─Ö skuteczna? Jakie produkty dostarczaj─ů wa┼╝nych sk┼éadnik├│w mineralnych? Na te i inne pytania w kwestii od┼╝ywiania odpowiedzi szukajcie w tym dziale!

klinika zajmuj─ůca si─Ö leczeniem oty┼éo┼Ťci

Postby Szmaragdowa » 27 Oct 2011, 12:13

Drogie Panie znacie jakie┼Ť dobre kliniki zajmuj─ůce si─Ö leczeniem oty┼éo┼Ťci i w og├│le nadwag─ů. Bo poszukuje sprawdzonego i dobrego miejsca
Szmaragdowa

Re: klinika zajmuj─ůca si─Ö leczeniem oty┼éo┼Ťci

Postby kiziamizia » 29 Oct 2011, 19:05

Moja kole┼╝anka ze studi├│w leczy┼éa si─Ö w Centrum Leczenia Oty┼éo┼Ťci we Wroc┼éawiu. Schud┼éa 30 kg w ok. 10 miesi─Öcy. Schodzi┼éa z wagi 100 kg. M├│wi┼éa ┼╝e to prawdziwa szko┼éa ┼╝ycia... dzi─Öki centrum ca┼ékowicie zmieni┼éa styl ┼╝ycia i spos├│b my┼Ťlenia.
kiziamizia

Postby megan » 30 Nov 2011, 18:51

By┼éam w takim centrum ┼éadnych par─Ö lat temu, w Katowicach. Wtedy zaj─Öcia by┼éy darmowe, wystarczy┼éo skierowanie od lekarza. Terapia trwa┼éa ok 3 miesi─Öcy. Spotykasz si─Ö z dietetykiem i psychologiem. S─ů rytualne wa┼╝enia. Troch─Ö mi to mo┼╝e i pomog┼éo, ale rewolucji nie by┼éo. Jednak mniej wi─Öcej wtedy zacz─Ö┼éam inaczej si─Ö od┼╝ywia─ç i ─çwiczy─ç i teraz mog─Ö powiedzie─ç, ┼╝e jestem szczup┼éa, chocia┼╝ ostatnio zn├│w odczuwam brak ochoty do ─çwicze┼ä.
megan

Postby joanna » 03 Dec 2011, 20:01

M├│wisz megan ┼╝e w takich klinikach regularnie trzeba si─Ö wa┼╝y─ç. A je┼Ťli kto┼Ť przytyje w trakcie terapii, ma jak─ů┼Ť kar─Ö czy co┼Ť takiego?
joanna

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Od┼╝ywianie

Valid XHTML 1.0 Strict