Drink zamiast posiłku - nowa dieta?

Odpowiednia dieta to klucz do ┼Ťwietnego samopoczucia i utrzymania w┼éa┼Ťciwej wagi. Co je┼Ť─ç, by by─ç w formie? Kt├│ra dieta jest naprawd─Ö skuteczna? Jakie produkty dostarczaj─ů wa┼╝nych sk┼éadnik├│w mineralnych? Na te i inne pytania w kwestii od┼╝ywiania odpowiedzi szukajcie w tym dziale!

Re: Drink zamiast posiłku - nowa dieta?

Postby trudi » 15 Apr 2012, 18:29

1500zł zjadasz? No ja trochę mniej. A dieta z alko to nie dieta.
trudi

Postby dafne » 16 Apr 2012, 20:41

trudi wrote:1500zł zjadasz? No ja trochę mniej. A dieta z alko to nie dieta.

Sorry o kalorie mi chodziło, przejęzyczyłam się ;) 1500 kcal zjadam po dokładnym obliczeniu. ;)
dafne

Postby dafne » 25 Apr 2012, 21:28

Dieta "drinkowa" to jeszcze nic teraz " na topie jest" dieta dla gwiazd wymy┼Ťlona przez niejakiego Venice A. Fulton:
Jedna z regu┼é diety m├│wi, by zrezygnowa─ç ze ┼Ťniadania, a pierwszy posi┼éek zje┼Ť─ç ok. 10 rano, by pobudzi─ç przemian─Ö materii. Druga nakazuje zmniejszy─ç ilo┼Ť─ç posi┼ék├│w z pi─Öciu do trzech, za to mo┼╝na zwi─Ökszy─ç ich obfito┼Ť─ç. Cellulitem ma "zaj─ů─ç si─Ö" kawa i zimne k─ůpiele.
dafne

Postby klara » 26 Apr 2012, 20:54

Dietetycy to chyba non stop chodz─ů upaleni, bo kto przy zdrowych zmys┼éach wymy┼Ťli┼éby tak─ů g┼éupot─Ö? Raz ┼╝e wrzod├│w ┼╝o┼é─ůdka od takiego "od┼╝ywiania" si─Ö mo┼╝na dosta─ç, nie m├│wi─ůc ju┼╝ o stanie innych organ├│w. A zimna k─ůpiel mo┼╝e mie─ç tragiczne skutki dla kogo┼Ť z tendencj─ů do paj─ůczk├│w. Ciekawe czy dietetycy wzi─Öli to pod uwag─Ö wymy┼Ťlaj─ůc t─ů durn─ů diet─Ö. A no tak... nie musieli. Przecie┼╝ to dieta dla gwiazd... a je sta─ç na laser co dwa tygodnie.
klara

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Od┼╝ywianie

Valid XHTML 1.0 Strict