14a Vital - stosował ktoś?

Odpowiednia dieta to klucz do świetnego samopoczucia i utrzymania właściwej wagi. Co jeść, by być w formie? Która dieta jest naprawdę skuteczna? Jakie produkty dostarczają ważnych składników mineralnych? Na te i inne pytania w kwestii odżywiania odpowiedzi szukajcie w tym dziale!
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

14a Vital - stosował ktoś?

Post autor: sasetka »

Ostatnio bardzo popularna na zachodzie jest dieta 14a Vital, mieszanka odchudzająca do sporządzania gotowych pełnowartościowych posiłków. Czy ktoś był na tej diecie i czy udało mu się na niej schudnąć?
szpilunia
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:13

Re: 14a Vital - stosował ktoś?

Post autor: szpilunia »

Ja raz kupiłam coś podobnego z tą różnicą że sporządzało się z tego napoje a nie posiłki... W ogóle nie mogłam wytrzymać między jednym a drugim, koktajli było mało a można było spożywać jedynie to.
Skoro ten 14aVital składa się z posiłków to wydaje mi się że powinien być lepszy, tzn. bez odczuwania głodu, ale niestety nigdy o nim nie słyszałam.
stefa
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 02:34

Re: 14a Vital - stosował ktoś?

Post autor: stefa »

Ja też nie stosowałam tej diety. Do tej pory próbowałam sobie pomóc tabletkami odchudzającymi, ale to zwykły pic na wode. Szkoda tylko pieniędzy. O 14a vital jeszcze nie słyszałam, ale brzmi całkiem sensownie. A ile kosztuje taka dieta?? Można u nas coś takiego dostać?
Wiki26
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 19:26

Re: 14a Vital - stosował ktoś?

Post autor: Wiki26 »

Ja osobiście nie stosowałam ale mówiła mi o niej kuzynka, która na stałe mieszka w Niemczech. Ta dieta jest tam bardzo popularna i chyba skuteczna skoro Niemki po niej chudną :P To dieta w postaci proszku, z którego przygotowuje się niskokaloryczne posiłki. Sama jestem ciekawa jak to smakuje bo ja należę do osób, które lubią może nie tyle dobrze co smacznie zjeść. Czy to w ogóle ma jakis konkretny smak? Kwaśny, słodki, słony...? Napiszcie dziewczyny jesli miałyście z tym blizszy kontakt.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odżywianie”