Zielona herbata

Odpowiednia dieta to klucz do ┼Ťwietnego samopoczucia i utrzymania w┼éa┼Ťciwej wagi. Co je┼Ť─ç, by by─ç w formie? Kt├│ra dieta jest naprawd─Ö skuteczna? Jakie produkty dostarczaj─ů wa┼╝nych sk┼éadnik├│w mineralnych? Na te i inne pytania w kwestii od┼╝ywiania odpowiedzi szukajcie w tym dziale!

Zielona herbata

Postby tita » 18 Mar 2013, 10:27

Cze┼Ť─ç. Pijecie zielon─ů herbat─Ö? S┼éysz─Ö r├│┼╝ne opini─Ö na jej temat, jedni m├│wi─ů, ┼╝e wcale nie jest zdrowa, inni natomiast, ┼╝e jest bomb─ů zdrowotn─ů i wspomaga odchudzanie. Jak to jest naprawd─Ö? Macie jak─ů┼Ť wiedz─Ö na ten temat?
tita

Re: Zielona herbata

Postby azor » 18 Mar 2013, 20:42

z tego co si─Ö orientuje samo picie zielonej herbaty nie pomaga zbytnio w odchudzaniu. Bynajmniej ja pij─Ö i efektu ┼╝adnego nie czuje, chyba ┼╝e trzeba specjalistycznej herbaty a nie takiej z marketu
azor

Postby sasetka » 18 Mar 2013, 20:57

W moim przypadku sama zielona herbata nie przynosi┼éa wielkich efekt├│w, co prawda jest zdrowa, ale w odchudzaniu niewiele pomaga. Ale kupi┼éam sobie kapsu┼éki Gal, kt├│re opr├│cz zielonej herbaty zawieraj─ů te┼╝ olej lniany zimnot┼éoczony i kwasy t┼éuszczowe C.L.A. , kt├│re wspomagaj─ů proces redukcji tkanki t┼éuszczowej.
Zapytaj w aptece, nie kosztuje dużo a jest aż 100 kapsułek http://www.gal.com.pl/pl/ulotki-suplementy/28-cla-z-zielona-herbata.html
sasetka

Postby Sulli » 26 Jun 2014, 19:01

Ja pij─Ö zielon─ů herbat─Ö codziennie, ale tylko i wy┼é─ůcznie dla smaku. Nie wiem czy ma ona jakie┼Ť specjalnie w┼éa┼Ťciwo┼Ťci ;)
Sulli

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Od┼╝ywianie

Valid XHTML 1.0 Strict