Zielona herbata

Odpowiednia dieta to klucz do świetnego samopoczucia i utrzymania właściwej wagi. Co jeść, by być w formie? Która dieta jest naprawdę skuteczna? Jakie produkty dostarczają ważnych składników mineralnych? Na te i inne pytania w kwestii odżywiania odpowiedzi szukajcie w tym dziale!
azor
Posty: 26
Rejestracja: 22 sie 2012, 13:49

Re: Zielona herbata

Post autor: azor »

z tego co się orientuje samo picie zielonej herbaty nie pomaga zbytnio w odchudzaniu. Bynajmniej ja piję i efektu żadnego nie czuje, chyba że trzeba specjalistycznej herbaty a nie takiej z marketu
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Re: Zielona herbata

Post autor: sasetka »

W moim przypadku sama zielona herbata nie przynosiła wielkich efektów, co prawda jest zdrowa, ale w odchudzaniu niewiele pomaga. Ale kupiłam sobie kapsułki Gal, które oprócz zielonej herbaty zawierają też olej lniany zimnotłoczony i kwasy tłuszczowe C.L.A. , które wspomagają proces redukcji tkanki tłuszczowej.
Zapytaj w aptece, nie kosztuje dużo a jest aż 100 kapsułek http://www.gal.com.pl/pl/ulotki-supleme ... rbata.html
Sulli
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2014, 12:24

Re: Zielona herbata

Post autor: Sulli »

Ja piję zieloną herbatę codziennie, ale tylko i wyłącznie dla smaku. Nie wiem czy ma ona jakieś specjalnie właściwości ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odżywianie”