Olejki do masażu

Wszystko o tej niezwykle przyjemnej formie relaksu.
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Olejki do masażu

Post autor: sasetka »

Jakich olejków do masażu używacie? Szukam jakiegoś fajnego olejku, który jednocześnie wygładzi skórę i nada jej elastyczności i jędrności. Możecie coś polecić?
richie
Posty: 7
Rejestracja: 08 cze 2012, 14:57

Re: Olejki do masażu

Post autor: richie »

Używam zwykłego oleju Bambino, dobrze się sprawdza i pięknie pachnie. Na inne jestem uczulona, mam zbyt wrażliwą skórę chyba. Jest dużo fajnych przeznaczonych specjalnie do masażu, ale obawiam się zaryzykować.
gatki
Posty: 9
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:05

Re: Olejki do masażu

Post autor: gatki »

Ja używałam wcześniej balsamu z Ziaji, ale nie spełniał moich oczekiwań bo mam bardzo suchą skórę. Teraz jestem na etapie http://www.gal.com.pl/pl/ulotki-kosmety ... t-off.html i jestem zadowolona, skóra gładka, nawilżona, od razu widać:)
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Olejki do masażu

Post autor: gegusia »

ja do tej pory nie używałam żadnego, jak już to podbierałam trochę oliwki córce, ale takie dziecięce to średnio się sprawdzają. Właśnie takie typowo do masażu chyba najfajniejsze, ten olejek co polecasz gatki jest do masażu właśnie czy ogólnie nawilżający?
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Re: Olejki do masażu

Post autor: sasetka »

Zwykła oliwka dla dzieci nie bardzo się nadaje do masażu, bo słabo się wchłania i pozostawia na skórze tłusty film.
gatki, dzięki :) miałam z Gal już kilka kosmetyków i zawsze byłam z nich zadowolona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Masaże”