Masa┼╝ kamieniami - kto┼Ť pr├│bowa┼é?

Wszystko o tej niezwykle przyjemnej formie relaksu.

Masa┼╝ kamieniami - kto┼Ť pr├│bowa┼é?

Postby LadyGaga » 09 Oct 2010, 21:20

Na stronie "www.masazkamieniami.pl" znalaz┼éam taki opis i tak zastanawiam si─Ö czy sobie przypadkiem nie pozwoli─ç na odrobin─Ö przyjemno┼Ťci. Wyobra┼╝am sobie ┼╝e takie stykaj─ůce si─Ö ze sk├│r─ů i ko┼Ť─çmi kamienia musz─ů powodowa─ç uczucie ciep┼éa por├│wnywalnie do tego jakby┼Ťmy le┼╝eli latem na rozgrzanym du┼╝ym kamieniu np. w Chorwacji czy Hiszpani ? Tylko wyobra┼║cie sobie jak to musi by─ç le┼╝e─ç zim─ů na takim rozgrzanym kamieniu? Je┼╝eli kto┼Ť korzysta lub korzysta┼é to czekam na opinie, w listopadzie mam 3 dni wolnego i chc─Ö je dobrze dla siebie wykorzysta─ç! :)

Opis ze strony:

O masa┼╝u gor─ůcymi kamieniami

Masa┼╝ gor─ůcymi kamieniami ma dzia┼éanie relaksacyjne, witalizuj─ůce i lecznicze na ca┼éy organizm, doskonale likwiduje wszelkie spi─Öcia i b├│le mi─Ö┼Ťni, zw┼éaszcza po d┼éugim wysi┼éku fizycznym.

Po┼é─ůczenie ciep┼éych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masa┼╝u relaksacyjnego, masa┼╝u limfatycznego i akupresury jest zbawienne dla zm─Öczonego, zestresowanego cia┼éa i umys┼éu wsp├│┼éczesnego cz┼éowieka, relaksuj─ůc i regeneruj─ůc ca┼ée cia┼éo i umys┼é. Zastosowanie wyj─ůtkowego ciep┼éa kamieni poprawia kr─ů┼╝enie i metabolizm, oczyszcza organizm z toksyn. Masa┼╝ stanowi─ůc element energizuj─ůcy dla ka┼╝dego rodzaju sk├│ry, u┼éatwia jej oddychanie, pomaga w walce z cellulitem, ┼é─ůczy w sobie oddzia┼éywania termoterapii i aromaterapii.
Cia┼éo masujemy specjalnymi wyselekcjonowanymi kamieniami bazaltowymi, kt├│re poprzez wieloletnia naturaln─ů obr├│bk─Ö falami morskimi s─ů u┼╝ywane do cel├│w terapeutycznych.
Do masa┼╝u ca┼éego cia┼éa potrzebnych jest zestaw oko┼éo 40-50 kamieni o r├│┼╝nym kszta┼écie i wielko┼Ťci. Du┼╝─ů pojemno┼Ť─ç cieplna pozwala przekaza─ç ciep┼éo g┼é─Öboko w g┼é─ůb tkanek

W wyniku oddzia┼éywania odruchowego dochodzi do podniesienia temperatury okolic masowanych i wt├│rnego rozszerzenia naczy┼ä krwiono┼Ťnych. Reakcja ta wp┼éywa tym samym na og├│lne rozlu┼║nienie . Odpowiedni nastr├│j, zastosowanie olejk├│w eterycznych oraz odpowiednio dobrana muzyka wp┼éywa koj─ůco na pacjenta, hamuj─ůc dzia┼éanie stresor├│w.

Cele masa┼╝u:
┬Ě og├│lne rozlu┼║nienie
┬Ě du┼╝e przekrwienie miejscowe i og├│lne
┬Ě podniesienie podstawowej przemiany materii
┬Ě og├│lne oczyszczenie organizmu
┬Ě zwi─Ökszenie proces├│w wymiany tkankowej
┬Ě podniesienie progu odczuwania b├│lu
LadyGaga

Re: Masa┼╝ kamieniami - kto┼Ť pr├│bowa┼é?

Postby BeeBee » 16 Nov 2010, 21:36

ja mam z tym zwi─ůzan─ů "smieszn─ů histori─Ö".
by┼éam na takim masa┼╝u w jednym z salon├│w w warszawie - jak tam jestem to z mam─ů lubimy si─Ö zawsze do jakiego┼Ť wybra─ç;) w ka┼╝dym razie - nie powiem jaki to salon bo pani ktora mi to robila - strasznie by┼éo p├│┼║niej ┼╝al,
no ale do rzeczy - to by┼é chyba jej pierwszy dzie┼ä, by┼éa strasznie zestresowana, ja si─Ö przygotowa┼éam do masa┼╝u od 24h oczekuj─ůc wspania┼éego relaksu. babka zdenerwowana lekko przygotowywa┼éa si─Ö do masa┼╝u., nie mog┼éa si─Ö zdecydowa─ç co i jak, nagrza┼éa te kamienie, przenosi┼éa je w jakim┼Ť pojemniczku z miejsca na miejsce i s┼éuchajcie... potkn─Ö┼éa si─Ö o jaki┼Ť dywanik kt├│ry le┼╝a┼é na pod┼éodze i kamienie - jak w filmie - wylecia┼éy z miski i pot┼éuk┼éy mnie po plecach, ile tych kamieni mia┼éa tyle wyl─ůdowa┼éo na moich plecach !
haha
ja wrzask, ona wrzask i co najlepsze - w płacz ! wybiegła z gabinetu i tak mnie zostawiła hahaha
na szcz─Öscie nie dosta┼éam w kr─Ögos┼éup ani w g┼éow─Ö wi─Öc nie by┼éo dramatu . ca┼éa sytuacja by┼éa tak zabawna ┼╝e my┼Ťla┼éam ┼╝e padne ze ┼Ťmiechu

po chwili wbieg┼éa szefowa przepraszaj─ůc mnie , spanikowana, a ja si─Ö smieje haha
skonczyło się talonami na różne zabiegi - ale nie na masaż haha a ja w końcu tego masażu nie miałam zrobionego :):):):)
BeeBee

Re: Masa┼╝ kamieniami - kto┼Ť pr├│bowa┼é?

Postby beautyme » 05 Aug 2011, 08:01

hahahahahah takie historie s─ů najlepsze , no to by┼éam wymasowana po wsze czasy , ja w┼éasnie jeszcze nie mia┼éam tego typu masa┼╝y ale bardzo jestem ciekawa , jakie to jest uczucie ale wyobra┼╝am sobie , ┼╝e musi byc cudowne
beautyme

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Masa┼╝e

Valid XHTML 1.0 Strict