ABT a pilates

Zgubione zbędne kilogramy, poprawiona kondycja, lepsze samopoczucie i zgrabna sylwetka. Jakie jeszcze korzyści czerpiemy z fitnessu? Aerobik czy pilates? Co wdaje się być dla nas odpowiedniejsze? Zapytaj na forum.
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

ABT a pilates

Post autor: mvp »

oglądam sobie grafik ćwiczeń we wrocławskim Redeco i co widzę ? ABT ! co to w ogóle jest ? tych ćwiczeń się namnożyło milion tysiąc pięćset !! co to w ogóle jest ?
na stronie www.redeco.pl jest napisane:
ABT - trening wprowadzający i przygotowujący organizm do wysiłku fizycznego, a więc układ sercowo-naczyniowy, mięśniowy i kostno-więzadłowy. Większa część zajęć poświęcona jest na wzmocnieniu dolnych partii ciała (brzuch, pośladki, uda). Zajęcia kierowane są dla osób rozpoczynających program treningów. Zalecane również osobom z przeciwwskazaniami do intensywnych wysiłków. Zajęcia o niskiej intensywności.

zatem jak wyglądają te zajęcia ? tak usypiające jak pilates ?!
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: ABT a pilates

Post autor: princesita »

pilates usypiające ? to nie wiem gdzie chodziłaś na pilates ! moja instruktorka przeprowadza super zajęcia i na pewno się nie nudzę na nich i nie zasypiam, czuję się świetnie, do tego rozciągnięta i zakwasy na drugi dzień są ! na ABT nigdy nie byłam, no ale podobno to nie tak statyczne jak pilates. nie dostaniesz w kość, ale też się nie zmęczysz jakoś konkretnie
BeeBee
Posty: 14
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:03

Re: ABT a pilates

Post autor: BeeBee »

pilates sa super ! jestem orędowniczką tych ćwiczeń :) może nie czujesz ogromnego zmęczenia <zależy kto ile potrzebuje wysiłku> ale po całym dniu jak jestes mega zmęczona to warto zawsze iść się poruszać, a żeby się nie zajechać to trzeba wybrać pilates. wtedy i wilk syty i owca cała :) bo poćwiczone ale też nie czujesz sie zamęczona ! poza tym pilates fajnie odprężają a jak jeszcze masz przyciemnione nastrój, muzyczkę to też relaks dla duszy i ukojenie nerwów po całodziennej tyrce
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fitness”