ABT a pilates

Zgubione zb─Ödne kilogramy, poprawiona kondycja, lepsze samopoczucie i zgrabna sylwetka. Jakie jeszcze korzy┼Ťci czerpiemy z fitnessu? Aerobik czy pilates? Co wdaje si─Ö by─ç dla nas odpowiedniejsze? Zapytaj na forum.

ABT a pilates

Postby mvp » 06 Sep 2010, 19:53

ogl─ůdam sobie grafik ─çwicze┼ä we wroc┼éawskim Redeco i co widz─Ö ? ABT ! co to w og├│le jest ? tych ─çwicze┼ä si─Ö namno┼╝y┼éo milion tysi─ůc pi─Ö─çset !! co to w og├│le jest ?
na stronie www.redeco.pl jest napisane:
ABT - trening wprowadzaj─ůcy i przygotowuj─ůcy organizm do wysi┼éku fizycznego, a wi─Öc uk┼éad sercowo-naczyniowy, mi─Ö┼Ťniowy i kostno-wi─Özad┼éowy. Wi─Öksza cz─Ö┼Ť─ç zaj─Ö─ç po┼Ťwi─Öcona jest na wzmocnieniu dolnych partii cia┼éa (brzuch, po┼Ťladki, uda). Zaj─Öcia kierowane s─ů dla os├│b rozpoczynaj─ůcych program trening├│w. Zalecane r├│wnie┼╝ osobom z przeciwwskazaniami do intensywnych wysi┼ék├│w. Zaj─Öcia o niskiej intensywno┼Ťci.

zatem jak wygl─ůdaj─ů te zaj─Öcia ? tak usypiaj─ůce jak pilates ?!
mvp

Re: ABT a pilates

Postby princesita » 06 Sep 2010, 21:35

pilates usypiaj─ůce ? to nie wiem gdzie chodzi┼éa┼Ť na pilates ! moja instruktorka przeprowadza super zaj─Öcia i na pewno si─Ö nie nudz─Ö na nich i nie zasypiam, czuj─Ö si─Ö ┼Ťwietnie, do tego rozci─ůgni─Öta i zakwasy na drugi dzie┼ä s─ů ! na ABT nigdy nie by┼éam, no ale podobno to nie tak statyczne jak pilates. nie dostaniesz w ko┼Ť─ç, ale te┼╝ si─Ö nie zm─Öczysz jako┼Ť konkretnie
princesita

Re: ABT a pilates

Postby BeeBee » 16 Nov 2010, 21:21

pilates sa super ! jestem or─Ödowniczk─ů tych ─çwicze┼ä :) mo┼╝e nie czujesz ogromnego zm─Öczenia <zale┼╝y kto ile potrzebuje wysi┼éku> ale po ca┼éym dniu jak jestes mega zm─Öczona to warto zawsze i┼Ť─ç si─Ö porusza─ç, a ┼╝eby si─Ö nie zajecha─ç to trzeba wybra─ç pilates. wtedy i wilk syty i owca ca┼éa :) bo po─çwiczone ale te┼╝ nie czujesz sie zam─Öczona ! poza tym pilates fajnie odpr─Ö┼╝aj─ů a jak jeszcze masz przyciemnione nastr├│j, muzyczk─Ö to te┼╝ relaks dla duszy i ukojenie nerw├│w po ca┼éodziennej tyrce
BeeBee

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Fitness

Valid XHTML 1.0 Strict