─çwiczenia z IO czyli ma┼é─ů pi┼éeczk─ů :)

Zgubione zb─Ödne kilogramy, poprawiona kondycja, lepsze samopoczucie i zgrabna sylwetka. Jakie jeszcze korzy┼Ťci czerpiemy z fitnessu? Aerobik czy pilates? Co wdaje si─Ö by─ç dla nas odpowiedniejsze? Zapytaj na forum.

─çwiczenia z IO czyli ma┼é─ů pi┼éeczk─ů :)

Postby shania » 07 Sep 2010, 19:54

znacie jakies fajne strony gdzie pokazuja du┼╝o ─çwiczen z ta pi┼ék─ů IO ? zakupi┼éam sobie ow─ů zeby si─Ö zmusi─ç do wyginania na pod┼éodze w pokoju, teraz szukam jakiego┼Ť fajnego zestawu ─çwicze┼ä :)
shania

Re: ─çwiczenia z IO czyli ma┼é─ů pi┼éeczk─ů :)

Postby Lola71 » 08 Sep 2010, 10:37

Na pocz─ůtek mo┼╝esz wybra─ç si─Ö kilka razy na zaj─Öcia fitness z tak─ů pi┼ék─ů, poznasz zestawy ─çwicze┼ä a opr├│cz tego instruktor powie Ci dok┼éadnie jak w┼éa┼Ťciwie je wykonywa─ç aby nie obci─ů┼╝a─ç niepotrzebnie niekt├│rych cz─Ö┼Ťci np. kr─Ögos┼éupa. A p├│┼║niej mo┼╝esz ju┼╝ ─çwiczy─ç w domu sama ;)
Lola71

Postby Marta » 10 Sep 2010, 09:27

S┼éuchajcie, jaki┼Ť czas temu posz┼éam zobaczy─ç na fitness do Aqua na Borowskiej. Pierwszy raz wchodzisz gratis i ja w┼éa┼Ťnie wybra┼éam sobie ─çwiczenia z ma┼é─ů pi┼éeczk─ů. By┼éo ┼Ťwietnie, bardzo mi si─Ö podoba┼éy te zaj─Öcia. Poza tym tam si─Ö ─çwiczy w mi┼éej atmosferze - przyciemnione ┼Ťwiat┼éa, du┼╝o miejsca. Naprawd─Ö spoko.
Marta

Postby shania » 20 Sep 2010, 21:12

w koncu byłam w Redeco !
prowadzi┼éa zaj─Öcia ┼Ťwietna pani, by┼éy to ─çwiczenia Pilates, ale g┼é├│wnie z pi┼ék─ů.
ju┼╝ wiem, jak to robi─ç :) tylko mam problemy z koordynacj─ů :P
shania

Postby BeeBee » 16 Nov 2010, 21:20

nie wiem co to redeco i aquapark na borowskiej bo pewnie jestem z innego miasta, ale ─çwiczenia z pi┼ék─ů s─ů bardzo fajne, jak po─çwiczysz d┼éu┼╝ej to zobaczysz jakie to ma zalety ogromne i wp┼éyw na koordynacj─Ö ruchow─ů. niby pi┼éka malutka a ─çwiczenia ZUPE┼üNIE nie ┼éatwe. najgo┼╝ej mi wychodz─ů ─çwiczenia z t─ů pi┼ék─ů za plecami, jak trzeba na niej lekko usi─ů┼Ť─ç, wydawa─ç by si─Ö mog┼éo ze to w┼éasnie nie trudne a dla mnie zmora :) ale jako┼Ť sobie radz─Ö i teraz na pilates z pi┼ék─ů staram si─Ö p├│j┼Ť─ç raz na tydzien, na dwa, oczywi┼Ťcie zamiennie z jakims wzmorzonym treningiem fitness
BeeBee

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Fitness

Valid XHTML 1.0 Strict