Co s─ůdzicie o treningu w domu przy konsoli?

Zgubione zb─Ödne kilogramy, poprawiona kondycja, lepsze samopoczucie i zgrabna sylwetka. Jakie jeszcze korzy┼Ťci czerpiemy z fitnessu? Aerobik czy pilates? Co wdaje si─Ö by─ç dla nas odpowiedniejsze? Zapytaj na forum.

Co s─ůdzicie o treningu w domu przy konsoli?

Postby izaubisoft » 30 May 2011, 10:26

Witajcie,

pytam, bo ostatnio popularne s─ů na konsole gry, dzi─Öki kt├│rym mo┼╝na trenowa─ç sylwetk─Ö bez wychodzenia z domu.
Dost─Öpne s─ů r├│┼╝nego rodzaju gry, od klasycznego fitness pocz─ůwszy, a na nauce ta┼äca sko┼äczywszy (chocia┼╝by wydana niedawno na Xbox Kineck i PS3 Move, gra Michael Jackson: The Experience).

Ciekawi mnie dziewczyny, czy pr├│bowa┼éy┼Ťcie swoich si┼é w tego typu grach?
Czy Waszym zdaniem taki domowy trening jest w stanie zast─ůpi─ç wyj┼Ťcie do normalnego klubu fitness lub szko┼éy ta┼äca?

Pozdrawiam
Iza
izaubisoft

Re: Co s─ůdzicie o treningu w domu przy konsoli?

Postby kotsimon » 30 May 2011, 19:33

Mia┼éam okazj─Ö wypr├│bowa─ç czego┼Ť takiego u znajomych. Sama jestem zbyt staro┼Ťwiecka na takie co┼Ť, po prostu m├│j umys┼é odbiera to jako gr─Ö, jest nastawiony na rozrywk─Ö a nie na wysi┼éek. Aktywno┼Ť─ç jest jakby na drugim miejscu. Kiedy id─Ö na fitness wiem, ┼╝e id─Ö ─çwiczy─ç, nastawiam si─Ö na to ┼╝e po paru miesi─ůcach osi─ůgn─Ö jaki┼Ť tam wyznaczony sobie cel. A spalanie kalorii w trakcie gry to dla mnie dostawanie czego┼Ť w gratisie, a kiedy dostajemy co┼Ť niby "for free" to nie doceniamy tego, tak bardzo jak to, nad czym pracowali┼Ťmy. Ja wol─Ö jednak tradycyjne sposoby ─çwicze┼ä. Natomiast te gry wydaj─ů mi si─Ö idealnym pomys┼éem dla m┼éodzie┼╝y - lepiej jak poskacz─ů ni┼╝ jakby mieli siedzie─ç przed komputerem.
kotsimon

Postby dafne » 05 Jun 2011, 19:32

A ja bym ch─Ötnie wypr├│bowa┼éa takich gier. Deszcz, zimno - to cz─Öste preteksty, dla kt├│rych olewam codzienny trening. A jakbym mia┼éa w domu konsole i te gry to nie mia┼éabym wym├│wki i mo┼╝e wreszcie pozby┼éabym si─Ö problem├│w z regularno┼Ťci─ů ─çwicze┼ä. :D Nie m├│wi─ůc ju┼╝ o tym, ┼╝e wreszcie nauczy┼éabym si─Ö ta┼äczy─ç i mo┼╝e nam├│wi┼éabym do tego mojego m─Ö┼╝czyzn─Ö :D kt├│ry na te dwa s┼éowa: "szko┼éa ta┼äca" reaguje niekontrolowanym ┼Ťmiechem. :? Hmm taka gra, mo┼╝e by─ç pomys┼éem na romantyczny wiecz├│r :D
dafne

Postby Eewa » 25 Jun 2011, 10:24

Pomys┼é ┼Ťwietny :) dobry spos├│b ┼╝eby uzale┼╝ni─ç si─Ö od ─çwicze┼ä w domu :D
Eewa

Postby beautyme » 04 Aug 2011, 11:13

bardzo fajny pomys┼é, tez uwa┼╝a, ┼╝e to ┼Ťwietna sprawa, ┼╝e takie rzeczy powstaj─ů na konsole a nie tylko strzelanki i inne krwawe rzeczy , po za tym to bardziej mobilizuje, bo przy tym jest ┼Ťwietna zabawy i niez┼éy ubaw a swoje kilogramy si─Ö traci
beautyme

Postby megan » 11 Aug 2011, 20:02

Jak dla mnie super! Nie mog─Ö si─Ö zmobilizowa─ç do ─çwicze┼ä, a to po┼é─ůczenie zabawy ze sportem czyli czego┼Ť przyjemnego i po┼╝ytecznego. Dla takich leniuch├│w jak ja to jest szansa na powr├│t do formy.
megan

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Fitness

Valid XHTML 1.0 Strict