Sprzęt do ćwiczeń

Zgubione zb─Ödne kilogramy, poprawiona kondycja, lepsze samopoczucie i zgrabna sylwetka. Jakie jeszcze korzy┼Ťci czerpiemy z fitnessu? Aerobik czy pilates? Co wdaje si─Ö by─ç dla nas odpowiedniejsze? Zapytaj na forum.

Sprzęt do ćwiczeń

Postby megan » 05 Oct 2011, 18:21

Chcia┼éabym kupi─ç sobie jaki┼Ť sprz─Öt do ─çwicze┼ä. Zale┼╝y mi ┼╝eby ─çwiczenie na nim pomog┼éo mi pozby─ç si─Ö kilku centymetr├│w zw┼éaszcza w udach i talii. Chcia┼éabym te┼╝ zrzuci─ç kilka kg i zredukowa─ç tkank─Ö t┼éuszczow─ů. Co mi radzicie? Orbiterek, bie┼╝nia, a mo┼╝e rowerek albo jeszcze co┼Ť innego?
megan

Re: Sprzęt do ćwiczeń

Postby JolaZ » 07 Oct 2011, 20:33

Wiesz co, ja specjalist─ů od fitnessu nie jestem, aaale sama mam w domu orbiterek w┼éa┼Ťnie i jestem mega zadowolona, bo odk─ůd na nim ─çwicz─Ö, a ─çwicz─Ö prawie codziennie, to znik┼éy mi takie wredne, jak ja to nazywam "boczki", chodzi mi o tkank─Ö t┼éuszczow─ů po zewn─Ötrznej stronie ud. Nienawidz─Ö tego, a niestety mam tendencj─Ö i jeszcze rok temu musia┼éam moje ulubione d┼╝insy wci─ůga─ç na ty┼éek z du┼╝ym wysi┼ékiem. A czemu ─çwicz─Ö regularnie? No w┼éa┼Ťnie temu, ┼╝e ─çwiczy si─Ö bardzo przyjemnie. Kiedy zaczynam ─çwiczy─ç odpalam ulubiony program w tv i nawet nie wiem kiedy mija mi czas. :D
JolaZ

Postby kiziamizia » 09 Oct 2011, 20:49

Na tkank─Ö t┼éuszczow─ů zalegaj─ůc─ů na udach powinna┼Ť dzia┼éa─ç na zmian─Ö ─çwiczeniami si┼éowymi i aerobowymi. Polecam Ci motylek na uda i wykonywanie przysiad├│w, a potem trening aerobowy na rowerku albo bie┼╝ni─Ö - zale┼╝y co wolisz bardziej - biega─ç czy je┼║dzi─ç. Powodzenia! :)
kiziamizia

Postby Kenza » 10 Oct 2011, 21:53

Ja te┼╝ polecam motylek do ─çwicze┼ä, bo ┼Ťwietnie kszta┼étuje wewn─Ötrzn─ů cz─Ö┼Ť─ç ud! Bez problemu pozb─Ödziesz si─Ö t┼éuszczu z tych okolic, je┼Ťli tylko b─Ödziesz ─çwiczy─ç regularnie!
Kenza

Postby dafne » 11 Oct 2011, 19:32

Dla mnie najprzyjemniejsze s─ů ─çwiczenia na orbiterku, co prawda jest troch─Ö dro┼╝szy ni┼╝ bie┼╝nia czy rowerek ale wolniej si─Ö m─Öczysz i jeste┼Ť w stanie d┼éu┼╝ej ─çwiczy─ç, a bardzo fajnie modeluje nogi.
dafne

Postby megan » 12 Oct 2011, 17:44

Kupi┼éam sobie dzisiaj agrafk─Ö czyli motylek. ─ćwiczy┼éam na nim p├│┼é godziny i powiem, ┼╝e takie ma┼ée urz─ůdzenie a daje wycisk! Na pocz─ůtku bardzo trudno by┼éo zgi─ů─ç agrafk─Ö, a kiedy umie┼Ťci┼éam j─ů mi─Ödzy udami, a potem kolanami to dopiero poczu┼éam ┼╝e mam mi─Ö┼Ťnie n├│g :D My┼Ťl─Ö, ┼╝e je┼Ťli tylko zachowam systematyczno┼Ť─ç to poprawi─Ö kondycj─Ö mi─Ö┼Ťni. Dzi─Öki za rad─Ö, z motylka jestem bardzo zadowolona, a wcze┼Ťniej nie wiedzia┼éam o jego istnieniu. ;)
megan

Postby olivia » 13 Oct 2011, 19:51

Motylek jest super! Daje w ko┼Ť─ç, a jednocze┼Ťnie jest tak banalnym urz─ůdzeniem, ┼╝e a┼╝ trudno uwierzy─ç ┼╝e tyle mo┼╝na z nim zrobi─ç.
olivia

Postby lemur » 14 Oct 2011, 16:56

Niekoniecznie trzeba od razu inwestowa─ç w drogi sprz─Öt do ─çwicze┼ä, ┼╝eby zrzuci─ç t┼éuszczyk z ud. Mo┼╝esz zacz─ů─ç od zwyk┼éych zestaw├│w ─çwicze┼ä, no chyba ┼╝e bardzo chcesz mie─ç bie┼╝ne, czy orbiterek lub jeszcze co┼Ť innego. Ten motylek to te┼╝ jest dobre i tanie rozwi─ůzanie.
lemur

Postby megan » 17 Oct 2011, 19:23

Ale taki sprz─Öt jest te┼╝ pewn─ů form─ů motywacji do ─çwicze┼ä. Wcze┼Ťniej, po prostu nie chcia┼éo mi si─Ö ─çwiczy─ç, a teraz jak mam chocia┼╝by tego ma┼éego motylka to od razu jest przyjemniej, tym bardziej ┼╝e mog─Ö ─çwiczy─ç np. nogi i robi─ç co┼Ť jeszcze, np. ogl─ůda─ç telewizj─Ö.
megan

Postby Foniax » 31 Oct 2012, 09:38

Ja te┼╝ mam zamiar kupi─ç sobie sprz─Öt do ─çwicze┼ä, gdy┼╝ chc─Ö zrzuci─ç par─Ö kilo. Dlatego znalaz┼éam ciekaw─ů drabink─Ö na www.atepaa.pl ale nie wiem czy opr├│cz tej drabinki trzeba mie─ç tak┼╝e inny sprz─Öt. Prosz─Ö o podpowied┼║.
Foniax

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Fitness

Valid XHTML 1.0 Strict