jakie ─çwiczenia fitness lubicie ?:):):)

Zgubione zb─Ödne kilogramy, poprawiona kondycja, lepsze samopoczucie i zgrabna sylwetka. Jakie jeszcze korzy┼Ťci czerpiemy z fitnessu? Aerobik czy pilates? Co wdaje si─Ö by─ç dla nas odpowiedniejsze? Zapytaj na forum.

jakie ─çwiczenia fitness lubicie ?:):):)

Postby BeeBee » 16 Nov 2010, 21:30

jestem zajawkowiczk─ů fitnessu od jakichs pi─Öciu lat, uwielbiam to i czuje sie od tego uzale┼╝niona ale takie uzale┼╝nienia to chyba skarb :D

jakie ─çwiczenia fitness lubicie/uprawiacie??

ja:
1. step - fitness ze stepem - super ! naprawd─Ö, co┼Ť wspania┼éego, trzeba si─Ö do tego orientowa─ç zeby si─Ö nie potkn─ůc o platform─Ö haha
2. fitness stretch - dzi─Öki temu czuj─Ö ┼╝e zyj─Ö, czuje sie swietnie po rozciaganiu i do tego 5cm wy┼╝sza :D
3. pilates z pi┼é─Öczk─ů IO- tak jak ju┼╝ pisa┼éam gdzie┼Ť tu wcze┼Ťniej - po ci─Özkim dniu super relaks w ruchu bez przem─Öczenia

a wy, a wy ?:):):):):)
BeeBee

Re: jakie ─çwiczenia fitness lubicie ?:):):)

Postby Eewa » 05 Apr 2011, 15:31

Zazdroszcz─Ö Ci takiego uzale┼╝nienia! ;) :o Ja czasami musz─Ö si─Ö zmusza─ç, ale ─çwicz─Ö aerobik i uwielbiam powtarzanie uk┼éad├│w tanecznych. Lubi─Ö te┼╝ ─çwiczenia z obci─ů┼╝eniem, kt├│re wykonuj─Ö ju┼╝ sama w domu. Mam 5 kilogramowe hantle winylowe i uwielbiam z nimi ─çwiczy─ç! 8-)
Eewa

Postby Aerial Dance Studio » 11 Apr 2011, 14:14

Ja lubi─Ö wszystkie ─çwiczenia, ale najbardziej jednak takie na przyrz─ůdach.
Można by rzec, że trochę artystyczne. Np. na trapezie - ostatnio mam zajawkę na kręcenie kołowrotów :)
Aerial Dance Studio

Postby dafne » 13 Apr 2011, 10:08

Kurcze to musi by─ç troch─Ö niebezpieczne, prawda? Jak rozumiem wykonujesz taniec w powietrzu? Zdarzy┼éo Ci si─Ö kiedy┼Ť upa┼Ť─ç? Jak niebezpieczna jest taka forma sportu?
dafne

Postby beautyme » 08 Aug 2011, 12:32

ja ostatnio okryłam zumbę i super jestem zadowolona przede wszystkim dużo muzyki, tańca i bardzo dobrze można sie przy tym pozbyć zbędnych kilogramów
beautyme

Postby Kenza » 29 Aug 2011, 21:35

Ja mo┼╝e nie o┼Ťwiec─Ö Was niczym nowym, ale chcia┼éam powiedzie─ç troch─Ö o tradycyjnych brzuszkach. Zawsze marzy┼éam o sportowej sylwetce i pracuj─Ö nad ni─ů od dawna, a od d┼éu┼╝szego czasu codziennie ─çwicz─Ö brzuszki. W jednej serii robi─Ö ok. 150-200 brzuszk├│w potem przerwa na rozlu┼║nienie mi─Ö┼Ťni i kolejna seria i dzisiaj mog─Ö powiedzie─ç ju┼╝, ┼╝e mam tzw. "kaloryfer" na brzuchu. To wielka frajda, widzie─ç efekty swojej pracy, a najbardziej cieszy kiedy po kilku miesi─ůca seria 150 brzuszk├│w nie m─Öczy ju┼╝ a┼╝ tak. Kiedy mi─Ö┼Ťnie troch─Ö si─Ö wyrobi─ů ─çwiczenia staj─ů si─Ö czyst─ů przyjemno┼Ťci─ů.
Kenza

Postby JolaZ » 18 Sep 2011, 14:35

Par─Ö dni temu po raz pierwszy by┼éam na zaj─Öciach z zumby i jestem zachwycona! :o :) Podoba mi si─Ö muzyka, tempo no i to ┼╝e kroki nie s─ů zbytnio trudne. Fajnie ┼╝e ta┼äcz─ůc i dobrze przy tym si─Ö bawi─ůc mo┼╝na kszta┼étowa─ç wszystkie partie cia┼éa! Na dodatek zumba strasznie poprawia samopoczucie! :)
JolaZ

Postby kotsimon » 24 Sep 2011, 22:16

Ja jestem zafascynowana ta┼äcem dancehall, uog├│lniaj─ůc, mo┼╝na powiedzie─ç ┼╝e to takie trz─Ösienie pup─ů. :D
kotsimon

Postby joanna » 25 Sep 2011, 21:38

P┼éywanie, to jest to! A fankom aerobicu polecam aqua aerobic, z pewno┼Ťci─ů przyniesie jeszcze lepsze korzy┼Ťci ni┼╝ aerobic, ┼╝e tak powiem na l─ůdzie.
joanna

Postby kiziamizia » 13 Oct 2011, 19:18

Dla wszystkich fanek zumby wa┼╝na informacja: 15 pa┼║dziernika 2011 roku o godzinie 14.00 w Sali wielofunkcyjnej AWF znajduj─ůcej si─Ö przy ulicy Paderewskiego 35 we Wroc┼éawiu odb─Ödzie si─Ö Zumba Party! Wst─Öp 40 z┼é, ale na pewno warto!
kiziamizia

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Fitness

Valid XHTML 1.0 Strict