bieganie-najlepiej swoim tempem:)

Jak przygotowa─ç si─Ö do treningu, by unikn─ů─ç kontuzji? Jaki str├│j do biegania zapewni nam wygod─Ö podczas treningu? Skonsultujmy swoje w─ůtpliwo┼Ťci w kwestii joggingu czy marszobiegu.

Re: bieganie-najlepiej swoim tempem:)

Postby coralie » 28 Jun 2011, 14:51

┼╗eby mie─ç ┼éadn─ů pup─Ö nie trzeba od razu EasyTon├│w :D Ja mam buty do biegania firmy Kalenji, kupi┼éam je za ok. 50 z┼é w Decathlonie. Sprzedawca poleci┼é mi je i powiedzia┼é, ┼╝e s─ů przeznaczone do biegania po drogach asfaltowych i polnych.
coralie

Postby megan » 20 Jul 2011, 19:42

Kiedy zabraknie Wam si┼é do dalszego biegania to polecam nap├│j izotoniczny domowej roboty: woda+mi├│d+cytryna. Bardzo szybko stawia na nogi! Uzupe┼énia niedob├│r elektrolit├│w i przede wszystkim smakuje lepiej ni┼╝ izotonik. Poza tym mi├│d poprawia przemian─Ö materii wi─Öc dbaj─ůc o lini─Ö nie trzeba si─Ö przejmowa─ç tym, ┼╝e mi├│d sk┼éada si─Ö g┼é├│wnie z ┼éatowo przyswajalnych w─Öglowodan├│w, glukozy i fruktozy.
megan

Postby beautyme » 05 Aug 2011, 07:37

najlepiej chyba wybra─ç tak─ů neutralna dla staw├│w powierzchnie , jednak w mie┼Ťcie to jest bardzo bardzo trudne, dlatego troche ratuj─ů stawy dobre buty, kt├│re amortyzuj─ů stawy i nieststy trzeba sobie w mie┼Ťcie tak jakos radzi─ç jak sie nie ma miejsca do biegania tylko beton
beautyme

Postby Eewa » 12 Aug 2011, 10:16

Teraz jest taki wyb├│r obuwia do biegania, ┼╝e nie ma nad czym ubolewa─ç. Ja nawet wol─Ö biega─ç po powierzchni asfaltowanej, bo po trawniku czasami jest trudniej.
Eewa

Postby klara » 26 Apr 2012, 21:00

Dobrym sposobem na przekonanie si─Ö do biegania jest udzia┼é w grupowych biegach. Razem ra┼║niej :D To jest coraz popularniejsze. Ludzie wychodz─ů z tak─ů inicjatyw─ů, a potem przy┼é─ůczaj─ů si─Ö kolejni i tak przez miasto biegnie grupka no i pozna─ç kogo┼Ť jeszcze mo┼╝na. Ja mam to szcz─Ö┼Ťcie, ┼╝e biegam z paczk─ů "friend├│w", ale wiem ┼╝e takie inicjatywy organizuj─ů te┼╝ zupe┼énie nieznani sobie ludzie.
klara

Postby Lirene » 19 May 2012, 17:49

Uwielbiam bieganie, ale do tego potrzebne jest dobre obuwie, ponieważ w nieodpowiednim można nabawić sie kontuzji, mnie sie to już raz zdarzyło, długo trwało zanim moja kostka wróciła do zdrowia.
Lirene

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Bieganie

Valid XHTML 1.0 Strict