WYGODNY STRÓJ FITNESS

Jak przygotować się do treningu, by uniknąć kontuzji? Jaki strój do biegania zapewni nam wygodę podczas treningu? Skonsultujmy swoje wątpliwości w kwestii joggingu czy marszobiegu.
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

WYGODNY STRÓJ FITNESS

Post autor: mvp »

Chce zacząc szybki marsz co wieczór. jestem na etapie kompletowania wygodnego stroju ale wszystkie koszulki do biegania czy fitnessu wydają mi się być strasznie drogie :( gdzie mam szukać czegoś co kosztuje maximum 60zł ? chce żby to naprawde bylo dobre- żeby skóra oddychała, żeby wchłaniał się pot itd
Paulinka
Posty: 22
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:35

Re: WYGODNY STRÓJ FITNESS

Post autor: Paulinka »

to ubierz sie w swoja starą bawelnianą bluze, pod to podkozulek bawelniany i bawelniany stary dres, w co mozesz zainwestować to buty do biegania jedynie. nie szalej z wydatkami na stroj

zajrzyj do szafy i narzuc starocie, chyba ze chcesz sie pokazac biegajac a to juz inna para kaloszy :lol:
Paulinka
Posty: 22
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:35

Re: WYGODNY STRÓJ FITNESS

Post autor: Paulinka »

ja mialam takie trepaczki do biegania i bylam bardzo zadowolona
Obrazek
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: WYGODNY STRÓJ FITNESS

Post autor: beautyme »

też jestem zdania , że najważniejsze sa dobre buty do biegania , bo jednak one powoduja, że bieg staje sie przyjemny i nie tak męczący, bo dobre buty nie obciążają stawów sa lekkie i przede wszystkim stabilnie trzymają kostkę, dzieki temu zmniejsza sie ryzyko kontuzji ja biegam w butach new balance, także dobre buty to podstawa i na górę wystarczy dres i podkoszulek
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: WYGODNY STRÓJ FITNESS

Post autor: Eewa »

Ja też nie widzę sensu w kupowaniu profesjonalnego stroju. Dobre buty muszą być, ale to czy włożysz koszulkę z jakiegoś specjalnego materiału czy zwykłą bawełnianą, jest bez różnicy. Znam ludzi, którzy zainwestowali sobie w taki strój np. koszulkę do jazdy na rowerze, a potem żałowali pieniędzy, bo koszulka w komforcie niczym nie różniła się od zwykłych, a zniszczyła się szybciej. W sklepach sportowych jest pełno fajnych, bawełnianych ciuszków przeznaczonych do biegania i ceny przyzwoite.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: WYGODNY STRÓJ FITNESS

Post autor: Kenza »

Niektórzy nie biegają bez bielizny termoaktywnej, która odprowadza pot. Ja nie daję się wkręcić w ten trend, ale moja koleżanka na chłodniejsze, deszczowe dni, na trening zakłada kurtkę firmy Kalenji i ma ją już od dawna, a nadal jej służy.
malpiatka168
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:13

Re: WYGODNY STRÓJ FITNESS

Post autor: malpiatka168 »

Niestety nie zgodze się z ta opinią, że tylko buty są ważne (chociaż na pewno najważniejsze). Konieczny jest sportowy biustonosz i koszulka podtrzymująca biust. Nie wyobrażam sobie bez tego bieganie. W Decatlonie są super koszulki za jedyne 39 zł specialnie do biegania. Są z porządnej bawełny z dodatkowym stanikiem super trzymają biust świetnie się w nich biega polecam. ;)
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: WYGODNY STRÓJ FITNESS

Post autor: JolaZ »

Z tym to malpiatka168 ma racje! Po biegu w zwykłym stroju i biustonoszu po prostu bolą piersi...
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: WYGODNY STRÓJ FITNESS

Post autor: Kenza »

A w czym biegacie zimą? Ja, mimo że mróz wkładam moje buty "na sezon jesienno-zimowy" - są trochę grubsze od tych "letnich" i mają bardziej sztywną podeszwę. Oprócz tego leginsy i ortalionowe spodnie, w miarę ciepła, ale oddychająca kurtka i dwie pary bawełnianych skarpetek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bieganie”