WYGODNY STRÓJ FITNESS

Jak przygotowa─ç si─Ö do treningu, by unikn─ů─ç kontuzji? Jaki str├│j do biegania zapewni nam wygod─Ö podczas treningu? Skonsultujmy swoje w─ůtpliwo┼Ťci w kwestii joggingu czy marszobiegu.

WYGODNY STRÓJ FITNESS

Postby mvp » 22 Sep 2010, 16:25

Chce zacz─ůc szybki marsz co wiecz├│r. jestem na etapie kompletowania wygodnego stroju ale wszystkie koszulki do biegania czy fitnessu wydaj─ů mi si─Ö by─ç strasznie drogie :( gdzie mam szuka─ç czego┼Ť co kosztuje maximum 60z┼é ? chce ┼╝by to naprawde bylo dobre- ┼╝eby sk├│ra oddycha┼éa, ┼╝eby wch┼éania┼é si─Ö pot itd
mvp

Re: WYGODNY STRÓJ FITNESS

Postby Paulinka » 05 Nov 2010, 23:59

to ubierz sie w swoja star─ů bawelnian─ů bluze, pod to podkozulek bawelniany i bawelniany stary dres, w co mozesz zainwestowa─ç to buty do biegania jedynie. nie szalej z wydatkami na stroj

zajrzyj do szafy i narzuc starocie, chyba ze chcesz sie pokazac biegajac a to juz inna para kaloszy :lol:
Paulinka

Postby Paulinka » 06 Nov 2010, 00:00

ja mialam takie trepaczki do biegania i bylam bardzo zadowolona
Image
Paulinka

Postby beautyme » 05 Aug 2011, 07:30

te┼╝ jestem zdania , ┼╝e najwa┼╝niejsze sa dobre buty do biegania , bo jednak one powoduja, ┼╝e bieg staje sie przyjemny i nie tak m─Öcz─ůcy, bo dobre buty nie obci─ů┼╝aj─ů staw├│w sa lekkie i przede wszystkim stabilnie trzymaj─ů kostk─Ö, dzieki temu zmniejsza sie ryzyko kontuzji ja biegam w butach new balance, tak┼╝e dobre buty to podstawa i na g├│r─Ö wystarczy dres i podkoszulek
beautyme

Postby Eewa » 12 Aug 2011, 10:21

Ja te┼╝ nie widz─Ö sensu w kupowaniu profesjonalnego stroju. Dobre buty musz─ů by─ç, ale to czy w┼éo┼╝ysz koszulk─Ö z jakiego┼Ť specjalnego materia┼éu czy zwyk┼é─ů bawe┼énian─ů, jest bez r├│┼╝nicy. Znam ludzi, kt├│rzy zainwestowali sobie w taki str├│j np. koszulk─Ö do jazdy na rowerze, a potem ┼╝a┼éowali pieni─Ödzy, bo koszulka w komforcie niczym nie r├│┼╝ni┼éa si─Ö od zwyk┼éych, a zniszczy┼éa si─Ö szybciej. W sklepach sportowych jest pe┼éno fajnych, bawe┼énianych ciuszk├│w przeznaczonych do biegania i ceny przyzwoite.
Eewa

Postby Kenza » 12 Aug 2011, 22:36

Niekt├│rzy nie biegaj─ů bez bielizny termoaktywnej, kt├│ra odprowadza pot. Ja nie daj─Ö si─Ö wkr─Öci─ç w ten trend, ale moja kole┼╝anka na ch┼éodniejsze, deszczowe dni, na trening zak┼éada kurtk─Ö firmy Kalenji i ma j─ů ju┼╝ od dawna, a nadal jej s┼éu┼╝y.
Kenza

Postby malpiatka168 » 26 Nov 2011, 18:18

Niestety nie zgodze si─Ö z ta opini─ů, ┼╝e tylko buty s─ů wa┼╝ne (chocia┼╝ na pewno najwa┼╝niejsze). Konieczny jest sportowy biustonosz i koszulka podtrzymuj─ůca biust. Nie wyobra┼╝am sobie bez tego bieganie. W Decatlonie s─ů super koszulki za jedyne 39 z┼é specialnie do biegania. S─ů z porz─ůdnej bawe┼ény z dodatkowym stanikiem super trzymaj─ů biust ┼Ťwietnie si─Ö w nich biega polecam. ;)
malpiatka168

Postby JolaZ » 11 Dec 2011, 20:38

Z tym to malpiatka168 ma racje! Po biegu w zwyk┼éym stroju i biustonoszu po prostu bol─ů piersi...
JolaZ

Postby Kenza » 31 Jan 2012, 22:38

A w czym biegacie zim─ů? Ja, mimo ┼╝e mr├│z wk┼éadam moje buty "na sezon jesienno-zimowy" - s─ů troch─Ö grubsze od tych "letnich" i maj─ů bardziej sztywn─ů podeszw─Ö. Opr├│cz tego leginsy i ortalionowe spodnie, w miar─Ö ciep┼éa, ale oddychaj─ůca kurtka i dwie pary bawe┼énianych skarpetek.
Kenza

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Bieganie

Valid XHTML 1.0 Strict