Krav maga dla kobiet?

Sporty kontaktowe to ┼Ťwietny spos├│b na odreagowanie stres├│w dnia codziennego i bardzo intensywna forma ruchu. Co zyskujemy dzi─Öki treningom sztuk walki? Jak wygl─ůdaj─ů treningi i jakie mamy w tym temacie do┼Ťwiadczenia?

Krav maga dla kobiet?

Postby dafne » 27 Feb 2012, 19:54

Moja najlepsza przyjaci├│┼éka par─Ö tygodni temu zosta┼éa napadni─Öta, gdy wraca┼éa z pracy ok. 23. Do zdarzenia dosz┼éo na tzw. "tr├│jk─ůcie bermudzkim" we Wroc┼éawiu - kto mieszka w tym mie┼Ťcie, wie. Ukradli jej torebk─Ö z dokumentami, pieni─Ödzy prawie ┼╝e nie by┼éo ale i tak trauma pozosta┼éa. Teraz ona boi si─Ö strasznie, kiedy p├│┼║no wraca do domu, a niestety ma tak─ů prac─Ö, ┼╝e ko┼äczy zmian─Ö o 22:30. Zbli┼╝aj─ů si─Ö jej urodziny i wpad┼éam na pomys┼é, ┼╝eby wykupi─ç jakie┼Ť zaj─Öcia ze sztuki walki. My┼Ťl─Ö o krav madze. Czy kto┼Ť mi mo┼╝e poleci─ç jakie┼Ť sprawdzone miejsce, w kt├│rym organizuj─ů takie zaj─Öcia? Oczywi┼Ťcie chodzi mi o Wroc┼éaw.
dafne

Re: Krav maga dla kobiet?

Postby lorna » 28 Feb 2012, 19:46

Może uderzcie z grubej rury. W całej Polsce, także we Wrocławiu funkcjonuje Instytut Krav Magi. Na zajęcia może się zapisać każdy, nie ma znaczenia czy kobieta czy facet. Spróbujcie! Powodzenia i odwagi!
lorna

Postby Eewa » 29 Feb 2012, 19:35

Krav maga jest jak najbardziej dla kobiet! Facet jeszcze jako┼Ť si─Ö wybroni, a my jak nie wiemy jakim sposobem to po nas. Sama chcia┼éabym po─çwiczy─ç co┼Ť takiego, ale nie mam czasu teraz na dodatkowe zaj─Öcia. A zaj─Öcia we Wroc┼éawiu znalaz┼éam. Tu masz link do zapis├│w: http://www.krav-maga.pl/strona,wroclaw,46,1,21.html
Tylko ┼╝e to zapisy na luty, nie wiadomo czy jeszcze mo┼╝na. Warto sprawdzi─ç.
Eewa

Postby coralie » 01 Mar 2012, 20:02

Sama bym si─Ö zapisa┼éa na takie zaj─Öcia. Zazdroszcz─Ö kobietom, kt├│re potrafi─ů si─Ö obroni─ç.
coralie

Postby olivia » 05 Mar 2012, 20:22

Jak najbardziej dla kobiet! Dziewczyny w dzisiejszych czasach musz─ů by─ç nie tylko pi─Ökne i inteligentne, ale powinny te┼╝ umie─ç si─Ö obroni─ç i komu┼Ť porz─ůdnie dokopa─ç!!
olivia

Postby juropa » 27 Mar 2012, 15:01

Krav maga mnie zawsze fascynowa┼éa. Mo┼╝e i ja bym si─Ö zapisa┼éa...? Musz─Ö sprawdzi─ç czy w Poznaniu co┼Ť takiego jest :)
juropa

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Sztuki walki

Valid XHTML 1.0 Strict