ćwiczenia na zgrabne kolana i łydki

Czy brzuszki rzeczywi┼Ťcie wyrze┼║bi─ů mi─Ö┼Ťnie brzucha? Ile przysiad├│w pozwoli zredukowa─ç cellulit? Podzielmy si─Ö sprawdzonymi zestawami ─çwicze┼ä na zgrabn─ů sylwetk─Ö.

Re: ćwiczenia na zgrabne kolana i łydki

Postby lemur » 11 Aug 2011, 12:33

megan wrote:Te┼╝ chcia┼éabym mie─ç szczuplejsze nogi. Jestem raczej szczup┼é─ů osob─ů, nosz─Ö ubrania w rozmiarze 34/36 mimo to moje nogi wydaj─ů si─Ö by─ç kr├│tkie (przy wzro┼Ťcie 174 cm) i dosy─ç masywne. Nie wiem jak sobie z tym poradzi─ç. Brakuje mi motywacji i determinacji do ─çwicze┼ä. Nie jestem w dobrej kondycji. :? :(

Spr├│buj rajstop wyszczuplaj─ůcych, a ┼╝eby si─Ö pocieszy─ç zobacz jak nieproporcjinalne jest cia┼éo rihanny. Ona chyba ma podobny problem z figur─ů.
lemur

Postby Eewa » 12 Aug 2011, 10:27

To takie triki jak rajstopy czy opalone nogi to swoj─ů droga, ale nie rezygnuj z ─çwicze┼ä! Rowerki mo┼╝esz robi─ç nawet ogl─ůdaj─ůc telewizj─Ö, wystarczy ┼╝e roz┼éo┼╝ysz na pod┼éodze przed telewizorem mat─Ö do ─çwicze┼ä (kupisz ju┼╝ nawet za 15-20 z┼é). Najlepiej ─çwicz i odwr├│─ç swoj─ů uwag─Ö od tego co robisz, wtedy nie zauwa┼╝ysz tak szybko, ┼╝e mi─Ö┼Ťnie Ci─Ö ju┼╝ bol─ů. Staraj si─Ö jednak wykonywa─ç ─çwiczenia dok┼éadnie. Jak wpadniesz w rutyn─Ö ─çwicze┼ä, b─Ödziesz ju┼╝ tak robi─ç codziennie.
Eewa

Postby olivia » 24 Aug 2011, 21:44

┼╗eby mie─ç wysportowane nogi op┼éaca si─Ö poskaka─ç na skakance codziennie, przynajmniej te 15-20 minut. W trakcie ─çwicze┼ä oczywi┼Ťcie robimy przerwy, ja robi─Ö 3, a po ka┼╝dej z nich zwi─Ökszam ilo┼Ť─ç podskok├│w, najpierw 30, potem 50, w ko┼äcu 100. ─ćwiczenie bardzo dzia┼éa, zw┼éaszcza na mi─Ö┼Ťnie ┼éydek.
olivia

Postby Eewa » 25 Sep 2011, 22:01

Na uda i ┼éydki - przysiady, ale w zwi─Ökszonych seriach. Odk─ůd zacz─Ö┼éam robi─ç po 30 powt├│rze┼ä, widz─Ö, ┼╝e s─ů lepsze efekty. Czasami te najprostsze ─çwiczenia, s─ů najskuteczniejsze.
Eewa

Postby Szpila » 19 Sep 2012, 10:26

Skakanka dodatkowo spala mn├│stwo kalorii.
Szpila

Postby tita » 23 Mar 2014, 17:00

Ju┼╝ tam kto┼Ť wcze┼Ťniej pisa┼é, ale powt├│rz─Ö. Na nogi najlepszy jest p┼éywanie oraz rower. Je┼Ťli doje┼╝d┼╝asz do pracy to zrezygnuj z samochodu, kup sobie rower crossowy (najlepiej AUTHORA), co┼Ť tego typu: http://www.cyklotur.com/rowery/f/author:286,e,7/ . Crossowe rowery s─ů bardzo lekkie i szybkie, a do tego ┼éatwo si─Ö je┼║dzi, bardzo lekko, tak┼╝e nie m─Öczy┼éaby┼Ť si─Ö du┼╝o. A uwierz mi, ┼╝e po miesi─ůcu ju┼╝ by┼Ť zauwa┼╝y┼éa efekty w nogach ;)
tita

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zestawy ─çwicze┼ä

Valid XHTML 1.0 Strict