Rolki we Wrocławiu

Czy brzuszki rzeczywi┼Ťcie wyrze┼║bi─ů mi─Ö┼Ťnie brzucha? Ile przysiad├│w pozwoli zredukowa─ç cellulit? Podzielmy si─Ö sprawdzonymi zestawami ─çwicze┼ä na zgrabn─ů sylwetk─Ö.

Rolki we Wrocławiu

Postby boxxy » 20 May 2011, 14:26

Gdzie we Wrocławiu jeździcie na rolkach?

Ja od 2 tygodni je┼╝d┼╝─Ö regularnie na Kar┼éowicach. Wzd┼éu┼╝ ulicy ┼╗migrodzkiej we Wroc┼éawiu. Jest bosko. Trasa nowo po┼éo┼╝ona wzd┼éu┼╝ nowych ulic z terenem zielonym. Mo┼╝na jecha─ç prawie do ko┼äca ┼╗migrodzkiej i potem skr─Öci─ç w now─ů obwodnic─Ö ┼Ťr├│dmiejsk─ů. Trasa z dobre 8 km super asfaltu i pi─Öknych widok├│w. Po drodze stacja benzynowa (gdyby komu┼Ť zabrak┼éo paliwa :) ) oraz Mc Donalds' :) gdyby komu┼Ť spad┼é cukier. Przeje┼╝d┼╝a si─Ö tak┼╝e ko┼éo Tesco 24h. ┼Üwietna trasa. Druga jej cz─Ö┼Ť─ç to tereny zielone przy obwodnicy ┼Ťr├│dmiejskiej (┼Ťpiew ptak├│w, drzewa, zielono) bosko.

Je┼╝eli kto┼Ť je┼║dzi w tym rejonie to niech da zna─ç. Ch─Ötnie poje┼╝d┼╝─Ö w towarzystwie. Zazwyczaj ze wzgl─Ödu na prac─Ö je┼╝d┼╝─Ö wieczorami. Jest tam jasno i o┼Ťwietlone trasy. Polecam.

Boxxy
boxxy

Website: http://ilovebeauty.pl

Re: Rolki we Wrocławiu

Postby olivia » 26 May 2011, 10:55

Ja jedyn─ů tak─ů tras─Ö kojarz─Ö przy ul. Ma┼Ťlickiej. ┼Ücie┼╝ka rozpoczyna si─Ö przy skrzy┼╝owaniu Ma┼Ťlickiej i Kr├│lewieckiej. Cud├│w nie ma, w pewnym momencie rozpoczyna si─Ö dziurawa nawierzchnia ale Wroc┼éaw to nie jest miasto ┼éaskawe dla rolkarzy.
olivia

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zestawy ─çwicze┼ä

Valid XHTML 1.0 Strict