Restauracja idealna na romantyczną kolację i nie tylko – Krk

Poleć restaurację idealną na kolacje we dwoje, podpowiedz, gdzie można umówić się na biznesowy lunch albo gdzie spędzić weekend z dala od zgiełku miasta.
Olka87
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2014, 13:28

Restauracja idealna na romantyczną kolację i nie tylko – Krk

Post autor: Olka87 »

Mój narzeczony ma urodziny w grudniu, tuż przed świętami, i zastanawiała się co mu kupić, doszłam jednak do wniosku, że może lepiej wybrać się na romantyczną kolację tylko we dwoje, a prezent dostanie na gwiazdkę :P Tak więc drogie koleżanki, możecie mi polecić jakieś super romantyczne miejsce na wspomniany romantyczny wieczór? Szczerze wolałabym nie iść na rynek, (mimo iż w grudniu będzie on wyglądał bajecznie) lecz chce ten czas spędzić tylko we dwoje, a jak to na Rynku zawsze można spotkać jakiś znajomych, może znacie elegancją restauracje pod Krakowem (z dobrym dojazdem z okolic Bronowic)?
Domina
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2014, 13:08

Re: Restauracja idealna na romantyczną kolację i nie tylko –

Post autor: Domina »

Hehe ma chłopak szczęście, że ma taką kobietę. Nie wiem czy Ci pomogę, bo nam tylko jedno takie miejsce w tym rejonie, ale może akurat. :) W Jerzmanowicach jest Chochołowy Dwór, wejdź sobie na ich stronę, to zobaczysz sobie jak wygląda obiekt z zewnątrz i wewnątrz. Miejsce naprawdę eleganckie, ciche i w sam raz na romantyczną kolację.
Ps. Daj znać w grudniu, gdzie poszliście i jak było :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe miejsca”