Perfumeria QUALITY

Pole─ç restauracj─Ö idealn─ů na kolacje we dwoje, podpowiedz, gdzie mo┼╝na um├│wi─ç si─Ö na biznesowy lunch albo gdzie sp─Ödzi─ç weekend z dala od zgie┼éku miasta.

Perfumeria QUALITY

Postby Marta » 22 Sep 2010, 20:32

Drogie Kole┼╝anki

Chcia┼éam zwr├│ci─ç Wasz─ů uwag─Ö na pewne mi┼ée miejsce, kt├│re nie jest ani restauracj─ů, ani kawiarni─ů. To jest perfumeria QUALITY, kt├│ra mie┼Ťci si─Ö w holu hotelu Sofitel. Maj─ů tam cudowne, orginalne perfumy (takie, kt├│rych u┼╝ywa┼é Napoleon, ksi─Ö┼╝na Diana, George Clooney). Rzeczywi┼Ťcie s─ů tam unikalne perfumy i kosmetyki warte fortun─Ö, ale warto tam zajrze─ç, bo Panie, kt├│re tam pracuj─ů, ch─Ötnie opowiadaj─ů historie powstawania i pochodzenia perfum z ca┼éego ┼Ťwiata. Mo┼╝na tam us┼éysze─ç wiele ciekawych informacji. Ostatnio sp─Ödzi┼éam tam 2 godziny i wysz┼éam stamt─ůd bardzo zrelaksowana. Dosta┼éam wiele cennych rad na temat jak dobiera─ç perfumy, jak piel─Ögnowa─ç sk├│r─Ö. Nie ma tam zgie┼éku jak w Sephorze czy Douglasie. Panuje tam intymna i kameralna atmosfera. Poza tym niekt├│re perfumy mo┼╝na kupi─ç ju┼╝ od 70 z┼é. Naprawde mi┼éo i spokojnie. Trzeba sie wyzby─ç my┼Ťlenia, ┼╝e takie miejsca zarezerwowane s─ů tylko dla bogatych adwokatek i ┼╝on wielkich biznesmen├│w. Podarujcie sobie odrobine luksusu Kole┼╝anki Drogie. Pozdrawiam Was 8-)
Marta

Re: Perfumeria QUALITY

Postby basia » 28 Sep 2010, 14:25

na to mnie teraz nie sta─ç , ale widac miejsce ciekawe i warte odwiedzenia. je┼Ťli ludzie robi─ů co┼Ť z pasj─ů to warto to doceni─ç :) :D
basia

Re: Perfumeria QUALITY

Postby Kenza » 12 Apr 2011, 15:12

No prosz─Ö, musz─Ö tam zajrze─ç koniecznie bo wizyt─Ö w paryskim muzeum perfum Fragonard wspominam bardzo dobrze, a tu zamys┼é jest podobny bardzo. Historia perfum jest bardzo ciekawa. Chcia┼éabym kiedy┼Ť spr├│bowa─ç testu na rozpoznawanie zapach├│w, w Fragonard pani m├│wi┼éa ┼╝e tak si─Ö zdaje egzamin na tzw. "nosa" czyli perfumiarza. niekt├│rzy z nich rozpoznaj─ů setki zapach├│w. Zazdroszcz─Ö ;)
Kenza

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Ciekawe miejsca

Valid XHTML 1.0 Strict