miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Pole─ç restauracj─Ö idealn─ů na kolacje we dwoje, podpowiedz, gdzie mo┼╝na um├│wi─ç si─Ö na biznesowy lunch albo gdzie sp─Ödzi─ç weekend z dala od zgie┼éku miasta.

miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Postby ankylozaur » 31 Aug 2010, 12:55

Chcia┼éam poleci─ç mi┼ée i niedrogie miejsce w sam raz na lunch lub kawe w centrum Wroc┼éawa. Restauracja nazywa si─Ö Frnacuski Piesek i znajduje si─Ö na ulicy W┼éodkowica w budynku Wall Street. Jest to bardzo kameralne i urocze miejsce. Cena serwowanych tam posi┼ék├│w r├│wnie┼╝ nie doprowadza do zawrot├│w g┼éowy - ja za makaron z kalmarami w sosie cytrynowo ┼Ťmietanowym zap┼éaci┼éam 16 z┼é. Urocze jest te┼╝ to, ┼╝e szklanka wody kosztuje w tym lokalu symbolicznie, bo - 1 z┼é! Uwa┼╝am, ┼╝e to przyst─Öpna cena za wode! Serdecznie polecam :)
ankylozaur

Re: miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Postby maszka » 31 Aug 2010, 12:59

w krajach na po┼éudniu za szklanke wody w og├│le si─Ö nie p┼éaci. w Polsce musz─ů oczywi┼Ťcie skasowa─ç z┼éot├│wke! no ale mo┼╝e wynika to z tego, ze tam wod─Ö pij─ů z kranu. niby we wroclawiu juz tez mozna :) moze ta z kranu dadz─ů za darmo ?
makaron z kalmarami za 16zl brzmi obiecujaco. moze tam wpadne, jesli to miejsce dobre na randke !!
maszka

Postby mvp » 06 Sep 2010, 19:55

czy ten piesek ma jak─ů┼Ť stron─Ö internetow─ů? czy tam si─Ö idzie je┼Ť─ç czy mo┼╝na usi─ů┼Ť─ç z kole┼╝ankami, pogada─ç ??
mvp

Postby princesita » 06 Sep 2010, 21:38

wszyscy tu z wrocławia tylko?! :(
princesita

Postby Paulinka » 08 Sep 2010, 08:45

princesita wrote:wszyscy tu z wrocławia tylko?! :(

a masz jakies obiekcje Kolezanko? :?
Paulinka

Postby la marte » 08 Sep 2010, 08:56

Najlepsza pizza we Wro to VAPIANO koło Galerii Dominikańskiej! Może nie najtaniej ale pizza:
-nie za tłusta
-nie za gruba
-nie za serowa

Wszystko tak jak ma by─ç!
Ju┼╝ za 19 z┼é mo┼╝na si─Ö naje┼Ť─ç t─ů pizz─ů ! Polecam Pizza Rucola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D ;)
la marte

Postby Marta » 17 Sep 2010, 23:06

Drogie Kole┼╝anki

Chcia┼éam zwr├│ci─ç Wasz─ů uwag─Ö na pewne mi┼ée miejsce, kt├│re nie jest ani restauracj─ů, ani kawiarni─ů. To jest perfumeria QUALITY, kt├│ra mie┼Ťci si─Ö w holu hotelu Sofitel. Maj─ů tam cudowne, orginalne perfumy (takie, kt├│rych u┼╝ywa┼é Napoleon, ksi─Ö┼╝na Diana, George Clooney). Rzeczywi┼Ťcie s─ů tam unikalne perfumy i kosmetyki warte fortun─Ö, ale warto tam zajrze─ç, bo Panie, kt├│re tam pracuj─ů, ch─Ötnie opowiadaj─ů historie powstawania i pochodzenia perfum z ca┼éego ┼Ťwiata. Mo┼╝na tam us┼éysze─ç wiele ciekawych informacji. Ostatnio sp─Ödzi┼éam tam 2 godziny i wysz┼éam stamt─ůd bardzo zrelaksowana. Dosta┼éam wiele cennych rad na temat jak dobiera─ç perfumy, jak piel─Ögnowa─ç sk├│r─Ö. Nie ma tam zgie┼éku jak w Sephorze czy Douglasie. Panuje tam intymna i kameralna atmosfera. Poza tym niekt├│re perfumy mo┼╝na kupi─ç ju┼╝ od 70 z┼é. Naprawde mi┼éo i spokojnie. Trzeba sie wyzby─ç my┼Ťlenia, ┼╝e takie miejsca zarezerwowane s─ů tylko dla bogatych adwokatek i ┼╝on wielkich biznesmen├│w. Podarujcie sobie odrobine luksusu Kole┼╝anki Drogie. Pozdrawiam Was 8-)
Marta

Postby princesita » 21 Sep 2010, 15:35

Paulinka wrote:
princesita wrote:wszyscy tu z wrocławia tylko?! :(

a masz jakies obiekcje Kolezanko? :?

ale┼╝ absolutnie nie mam, bardzo lubi─Ö Wroc┼éaw :) mi┼éoby mi by┼éo poczyta─ç o innych miejscach, np tych z Legnicy a nietylko z Wroc┼éawia. nie b─ůdz taka nerwowa, Paulinko, z┼éo┼Ťc pi─Ökno┼Ťci szkodzi
princesita

Postby princesita » 21 Sep 2010, 15:36

Marto, radz─Ö doda─ç informacj─Ö o Quality jako osobny temat bo to by┼é w─ůtek o Francuskim Piesku
princesita

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Ciekawe miejsca

Valid XHTML 1.0 Strict