Fajne sklepy z ciuchami, butami, torebkami we Wrocławiu

Zakupy to nieod┼é─ůczna cz─Ö┼Ť─ç naszego ┼╝ycia. W tym temacie warto wymieni─ç si─Ö do┼Ťwiadczeniami i pom├│c sobie nawzajem.

Fajne sklepy z ciuchami, butami, torebkami we Wrocławiu

Postby Kenza » 08 May 2011, 16:30

Jakie znacie fajne, godne polecenia sklepy odzie┼╝owe we Wroc┼éawiu? ja od siebie polecam AE Woman na ul. O┼éawskiej zar├│wno poziom 1 jak i -1 na kt├│rym znajdziemy wyprzeda─ç ciuszk├│w w bardzo niskich cenach. Jako┼Ť─ç dobra, zawsze jak tam kupuj─Ö jestem zadowolona i z czystym sumieniem mog─Ö poleci─ç. Ostatnio kupi┼éam tam leginy z cekinami za 9 z┼é! Mo┼╝na dorwa─ç sukienki za 20-50 z┼é.
Polecam te┼╝ New Look w Renomie, cz─Östo maj─ů fajne wyprzeda┼╝e but├│w - ale zazwyczaj cena zale┼╝y te┼╝ od rozmiaru. Rozmiar├│wki skrajnie niskie lub skrajnie wysokie s─ů najta┼äsze.
Kenza

Re: Fajne sklepy z ciuchami, butami, torebkami we Wrocławiu

Postby dafne » 08 May 2011, 17:13

Outlet Factory :) masa fajnych sklep├│w w jednym miejscu
dafne

Postby Kenza » 09 May 2011, 20:16

Zapomnia┼éam jeszcze wspomnie─ç o TK Maxx w renomie - pi─Ökne rzeczy tam mo┼╝na kupi─ç i to zar├│wno w dziale damskim jak i m─Öskim. Mo┼╝na tam naby─ç ciuszki ┼Ťwiatowych marek po naprawd─Ö niskiej cenie. Polecam. ;)
Kenza

Postby olivia » 17 May 2011, 16:07

M├│wi─ůc o AE Woman - maj─ů te┼╝ pi─Ökne torebki! tylko trzeba wej┼Ť─ç na ten poziom 0 ten przy ulicy O┼éawskiej i tam w ┼Ťrodku s─ů schody do cz─Ö┼Ťci sklepu z torebkami. Ceny ok. 60-200 z┼é a wzory naprawd─Ö interesuj─ůce.
olivia

Postby Eewa » 06 Jun 2011, 14:09

Je┼Ťli chodzi o buty to ja lubi─Ö robi─ç zakupy w "pantofelku" przy ul ┼éokietka we Wroc┼éawiu.
Eewa

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Ruszamy na zakupy!

Valid XHTML 1.0 Strict