Wasze ulubione sklepy :)

Zakupy to nieodłączna część naszego życia. W tym temacie warto wymienić się doświadczeniami i pomóc sobie nawzajem.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: olivia »

Przekonałam się do Esotiq. W galerii handlowej wręczono mi taki bon z obietnicą, że do każdego zakupionego biustonosza dodają majtki gratis. Poszłam, pani brafiterka dopasowała mi biustonosz, do tego majtki :D jestem bardzo zadowolona. Zapłaciłam niecałe 60 zł za bardzo elegancki i porządny komplet.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: Kenza »

Bardzo mi się podoba bielizna Esotiq. Aż wierzyć się nie chce, że tak niewiele zapłaciłaś!
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: megan »

Mi przypadła do gustu nowa kolekcja Tatuum. Kupiłam sobie sweterek rozpinany i spódniczkę. Są bardzo eleganckie i dosyć poważne, co dla mnie jest nowością, bo dotychczas ubierałam się trochę z nutką ekstrawagancji. Trudno powiedzieć, czy Tatuum już jest moim ulubionym sklepem, ale podziwiam taki klasyczny styl.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: kiziamizia »

megan pisze:Nie mogę się doczekać kolekcji Versace w H&M, myślę że na pewno się skuszę na jakąś kreację, bo to szansa żeby mieć coś od Versace ale w trochę bardziej dostępnej cenie. Już widziałam projekty z tej kolekcji na internecie i niektóre są bardzo interesujące.


Dopiero parę dni temu była premiera kolekcji Versace dla H&M. Takie średniawe te projekty - Donatella chyba rzuciła takimi śmieciami, najgorszymi projektami - niech się sieciówka naje. Słyszałam, że ciuchy z tej kolekcji trafią tylko do wybranych sklepów.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: Kenza »

Hehe zgadzam się z kiziąmizią no takie sobie są te projekty Versace dla H&M. Mi osobiście nic nie przypadło do gustu. Słabiuśko...
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: lorna »

Ulubione sklepy. A więc tak: Zara, Stradivarius, Bershka i Mohito, a jeśli chodzi o drogerię to Sephora. Bielizna - tutaj prawdziwa perełka Agent Provocateur (kupuję przez internet).
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: megan »

Chociaż nie mam jeszcze dziecka, mam ulubiony sklep w dziedzinie odzieży dla dzieci, jest nim endo. Mają prześmieszne wzorki, kupowałam tam nieraz koszulki dla siostrzenicy i przyznam szczerze, że żałowałam, że w rozmiarze dla dorosłych mają tylko niektóre wzory i nadruki. :D
ather
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2012, 08:27

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: ather »

Ja osobiście mam parę ulubionych sklepów. Przede wszystkim jeśli chodzi o meble dla dzieci itp. to próbuje na pewno kupować je np. tutaj: http://www.meblik.pl/kolekcje/15/meble-mlodziezowe/. Są to meble dobre jakościowo oraz tanie. Jeśli jednak chodzi o fotele czy też krzesła kupuję je tutaj: http://www.arteam.pl/fotele-gabinetowe. Lubie także wydawać trochę oszczędności na urodę dlatego kosmetyki kupują tu: http://www.mango.pl/nowosci/
Szpila
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2012, 10:15

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: Szpila »

Moim ulubionym sklepem jest sklep z materiałami :), niedaleko mojego domu, choruję ostatnio na przeszywanie i szycie dodatków do domu, ciuszków.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ruszamy na zakupy!”