Wasze ulubione sklepy :)

Zakupy to nieod┼é─ůczna cz─Ö┼Ť─ç naszego ┼╝ycia. W tym temacie warto wymieni─ç si─Ö do┼Ťwiadczeniami i pom├│c sobie nawzajem.

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Postby olivia » 26 Oct 2011, 20:04

Przekona┼éam si─Ö do Esotiq. W galerii handlowej wr─Öczono mi taki bon z obietnic─ů, ┼╝e do ka┼╝dego zakupionego biustonosza dodaj─ů majtki gratis. Posz┼éam, pani brafiterka dopasowa┼éa mi biustonosz, do tego majtki :D jestem bardzo zadowolona. Zap┼éaci┼éam nieca┼ée 60 z┼é za bardzo elegancki i porz─ůdny komplet.
olivia

Postby Kenza » 27 Oct 2011, 19:58

Bardzo mi si─Ö podoba bielizna Esotiq. A┼╝ wierzy─ç si─Ö nie chce, ┼╝e tak niewiele zap┼éaci┼éa┼Ť!
Kenza

Postby megan » 30 Oct 2011, 13:52

Mi przypad┼éa do gustu nowa kolekcja Tatuum. Kupi┼éam sobie sweterek rozpinany i sp├│dniczk─Ö. S─ů bardzo eleganckie i dosy─ç powa┼╝ne, co dla mnie jest nowo┼Ťci─ů, bo dotychczas ubiera┼éam si─Ö troch─Ö z nutk─ů ekstrawagancji. Trudno powiedzie─ç, czy Tatuum ju┼╝ jest moim ulubionym sklepem, ale podziwiam taki klasyczny styl.
megan

Postby kiziamizia » 20 Nov 2011, 17:37

megan wrote:Nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç kolekcji Versace w H&M, my┼Ťl─Ö ┼╝e na pewno si─Ö skusz─Ö na jak─ů┼Ť kreacj─Ö, bo to szansa ┼╝eby mie─ç co┼Ť od Versace ale w troch─Ö bardziej dost─Öpnej cenie. Ju┼╝ widzia┼éam projekty z tej kolekcji na internecie i niekt├│re s─ů bardzo interesuj─ůce.

Dopiero par─Ö dni temu by┼éa premiera kolekcji Versace dla H&M. Takie ┼Ťredniawe te projekty - Donatella chyba rzuci┼éa takimi ┼Ťmieciami, najgorszymi projektami - niech si─Ö sieci├│wka naje. S┼éysza┼éam, ┼╝e ciuchy z tej kolekcji trafi─ů tylko do wybranych sklep├│w.
kiziamizia

Postby Kenza » 21 Nov 2011, 20:05

Hehe zgadzam si─Ö z kizi─ůmizi─ů no takie sobie s─ů te projekty Versace dla H&M. Mi osobi┼Ťcie nic nie przypad┼éo do gustu. S┼éabiu┼Ťko...
Kenza

Postby lorna » 30 Jan 2012, 22:12

Ulubione sklepy. A wi─Öc tak: Zara, Stradivarius, Bershka i Mohito, a je┼Ťli chodzi o drogeri─Ö to Sephora. Bielizna - tutaj prawdziwa pere┼éka Agent Provocateur (kupuj─Ö przez internet).
lorna

Postby megan » 07 Feb 2012, 20:26

Chocia┼╝ nie mam jeszcze dziecka, mam ulubiony sklep w dziedzinie odzie┼╝y dla dzieci, jest nim endo. Maj─ů prze┼Ťmieszne wzorki, kupowa┼éam tam nieraz koszulki dla siostrzenicy i przyznam szczerze, ┼╝e ┼╝a┼éowa┼éam, ┼╝e w rozmiarze dla doros┼éych maj─ů tylko niekt├│re wzory i nadruki. :D
megan

Postby ather » 01 Jul 2012, 09:41

Ja osobi┼Ťcie mam par─Ö ulubionych sklep├│w. Przede wszystkim je┼Ťli chodzi o meble dla dzieci itp. to pr├│buje na pewno kupowa─ç je np. tutaj: http://www.meblik.pl/kolekcje/15/meble-mlodziezowe/. S─ů to meble dobre jako┼Ťciowo oraz tanie. Je┼Ťli jednak chodzi o fotele czy te┼╝ krzes┼éa kupuj─Ö je tutaj: http://www.arteam.pl/fotele-gabinetowe. Lubie tak┼╝e wydawa─ç troch─Ö oszcz─Ödno┼Ťci na urod─Ö dlatego kosmetyki kupuj─ů tu: http://www.mango.pl/nowosci/
ather

Postby Szpila » 19 Sep 2012, 10:29

Moim ulubionym sklepem jest sklep z materiałami :), niedaleko mojego domu, choruję ostatnio na przeszywanie i szycie dodatków do domu, ciuszków.
Szpila

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Ruszamy na zakupy!

Valid XHTML 1.0 Strict