Wasze ulubione sklepy :)

Zakupy to nieod┼é─ůczna cz─Ö┼Ť─ç naszego ┼╝ycia. W tym temacie warto wymieni─ç si─Ö do┼Ťwiadczeniami i pom├│c sobie nawzajem.

Wasze ulubione sklepy :)

Postby emilee92 » 29 Aug 2011, 12:37

Hej dziewczyny. Z racji tego, ┼╝e mam dzi┼Ť bardzo du┼╝o wolnego czasu i wen─Ö do pisania aktywnie si─Ö udzielam mam nadziej─Ö, ┼╝e nie macie mi tego za z┼ée ani tym bardziej nasz admin czy moderatorzy ot tak po prostu chwilka wolnego czasu, wena i to co lubi─Ö czyli forum na kt├│rymi jest ciekawie i s─ů ciekawe osoby z kt├│rymi mo┼╝na ciekawie porozmawia─ç.
No ale ale ju┼╝ koniec tych mich wywod├│w nie na temat :)
Chciałam się od Was moje drogie dowiedzieć w jakich sklepach lubicie robić zakupy. Buty, bielizna wszystko co lubicie i polecacie :)
Ja np. uwielbiam bielizn─Ö z esotiq no jest ona moim faworytem. Niestety je┼╝eli chodzi o kostiumy k─ůpielowe to si─Ö odrobin─Ö zawiod┼éam :( no ale bielizn─Ö maj─ů wspania┼éa ahh i te ich seksowne koszulki nocne wiecie takie koronkowe :)
buty zazwyczaj kupuj─Ö w CCC chocia┼╝ w adidasach uwiod┼éa mnie firma nike i jedn─ů par─Ö mam ju┼╝ chyba 4 lata i by┼é okres kiedy wygodniej by┼éo mi w nich chodzi─ç w zim─Ö ni┼╝ w kozakach :D. Opr├│cz moich niezniszczalnych mam jeszcze kilka par adidask├│w ale te s─ů moimi faworytkami bo pomimo ci─ůg┼éego u┼╝ytkowania wygl─ůdaj─ů jak nowe mo┼╝e nie prosto z p├│┼éki ale nowsze ni┼╝ starsze.
Bluzki, spodnie, koszulki itd. to ju┼╝ raczej przypadki chocia┼╝ uwielbiam butik i carry chocia┼╝ spodnie najcz─Ö┼Ťciej kupuje na targu, bazarku albo w jakim┼Ť przypadkowym sklepie chocia┼╝ kiedy┼Ť ( sporo lat wstecz ok 6-7) w mojej szafie kr├│lowa┼éy spodnie i kurtki firmy vertus nie mam poj─Öcia czy nadal istnieje chocia┼╝ spodnie mieli bardzo dobre jako┼Ťciowo bo by┼éy niesamowicie wytrzyma┼ée. No i oczywi┼Ťcie moja ukochana firma po prostu uwielbiam ich za ich styl czyli H&M ale ale bardzo lubi─Ö te┼╝ seconhand'y :D.
No a z kosmetycznych bardzo lubi─Ö drogeri─Ö Natura i Rossman :)
emilee92

Website: http://www.greeneyes8.digart.pl/

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Postby Eewa » 01 Sep 2011, 20:32

Je┼Ťli chodzi o ciuchy to preferuj─Ö: Carry, Promod i Zara. Buty kupuj─Ö od pewnego czasu w Quazi i bardzo polecam ten sklep bo maj─ů oryginalne propozycje za przyzwoite ceny. Na CCC i Deichmann niestety bardzo si─Ö zawiod┼éam, bo buty szybko si─Ö psu┼éy, by┼éy jednosezonowe.
Nie ukrywam, ┼╝e czasami odwiedzam tzw. szmateksy, ale rzadko kiedy co┼Ť w nich kupuje. Lubi─Ö sie─ç szmateks├│w BigaStyl (maj─ů sklepy zw┼éaszcza na g├│rnym ┼Ťl─ůsku) bo tam za ┼Ťmieszne pieni─ůdze mo┼╝na dorwa─ç np. eleganck─ů marynark─Ö marks&spancer nieu┼╝ywan─ů! bo z oryginaln─ů metk─ů! Zdarzy┼éo mi si─Ö tam kupi─ç takie cudo i ch─Ötnie je zak┼éadam. Jednak w takim miejscu trzeba mie─ç szcz─Ö┼Ťcie, czas i cierpliwo┼Ť─ç.
Kosmetyki najcz─Ö┼Ťciej kupuj─Ö w Rossmannie lub Superpharm. W wolnych chwilach lubi─Ö przegl─ůda─ç gazetki reklamowe i planowa─ç sobie zakupy. ;)
Eewa

Postby megan » 02 Sep 2011, 17:21

Ja ciuszki najchętniej kupuję w orasyu, ale nie zamykam się na inne marki. We Wrocławiu chętnie robię zakupy w AE Woman, który ma bardzo ładne projekty za niewielkie ceny. Buty lubię kupować w CCC, a kosmetyki w rossmannie lub drogerii sephora. Superpharm też lubię.
megan

Postby coralie » 11 Sep 2011, 19:18

M├│j ulubiony sklep z ciuszkami to zdecydowanie Mohito, jak dla mnie m├│g┼éby by─ç jednym sklepem w galerii handlowej i nic wi─Öcej do szcz─Ö┼Ťcia nie potrzebuj─Ö. Je┼Ťli chodzi o buty to najcz─Ö┼Ťciej Quazi.
A jedzonko - Alma albo Delima (ta druga zgapia od pierwszej, temu s─ů podobne). Uwielbiam ten klimat, te wn─Ötrza, jakbym chodzi┼éa po spi┼╝arni babci. W tych sklepach nie jest tak cholernie jasno jak w hipermarketach. Kupuj─ůc tam czuje si─Ö jako┼Ť wyj─ůtkowo, chocia┼╝ nie powiem, niekt├│re produkty jednak s─ů zbyt wysokop├│┼ékowe jak na moj─ů kiesze┼ä. Lubi─Ö te┼╝ Epi bo maj─ů duuuzy wyb├│r serk├│w i jeden taki serek, kt├│ry uwielbiam, a kt├│rego nigdzie indziej nie znalaz┼éam. :)
coralie

Postby kotsimon » 14 Sep 2011, 19:52

Je┼Ťli chodzi o bielizn─Ö to ja ostatnio kupi┼éam seksowny komplecik w butiku Donna w centrum Korona we Wro. Maj─ů niez┼éy wyb├│r i rozs─ůdne ceny. Niestety bielizna potrafi by─ç baardzo droga, zw┼éaszcza markowa. Natomiast w Donna mo┼╝na pozwoli─ç sobie na wi─Öksze zakupy za jednym zamachem.
kotsimon

Postby megan » 23 Sep 2011, 23:22

Ja bielizn─Ö kupuj─Ö w Esotiq, maj─ů bardzo seksowne komplety :) teraz mark─Ö reklamuje D┼╝oenna.
megan

Postby megan » 28 Sep 2011, 21:13

Nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç kolekcji Versace w H&M, my┼Ťl─Ö ┼╝e na pewno si─Ö skusz─Ö na jak─ů┼Ť kreacj─Ö, bo to szansa ┼╝eby mie─ç co┼Ť od Versace ale w troch─Ö bardziej dost─Öpnej cenie. Ju┼╝ widzia┼éam projekty z tej kolekcji na internecie i niekt├│re s─ů bardzo interesuj─ůce.
megan

Postby olivia » 29 Sep 2011, 20:25

A ja dzisiaj byłam w h&m i nie było tam jeszcze tej kolekcji. :? Też czekam.
olivia

Postby JolaZ » 30 Sep 2011, 19:30

Ulubione sklepy? No to tak:
Ciuchy kupuj─Ö w Vero Moda, Bershka, czasami (okazjonalnie) w Simple. Lubi─Ö te┼╝ bardzo Mango, Zar─Ö i Mohito.
Bielizna - Intimissimi
Jedzenie - Alma, Delima
Kosmetyki - Sephora, Rossmann
Buty - Quazi
JolaZ

Postby HollyPolly » 11 Oct 2011, 12:33

Ja zupe┼énie nie mam przekonania do sieci├│wek, wyj─ůtek robi─Ö dla Mango i ich d┼╝ins├│w - s─ů jakby na mnie szyte :) W┼éa┼Ťnie tak patrz─Ö po sobie, co dzisiaj ubra┼éam i okazuje si─Ö, ┼╝e albo SH albo co┼Ť z netu - teraz poluj─Ö na przeceny ze stilago.pl. mieli niedawno torebki Calvina Kleina, teraz widz─Ö, ┼╝e maj─ů du┼╝o bi┼╝uterii, ale poczekam troch─Ö na jesienne kolekcje :)
HollyPolly

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Ruszamy na zakupy!

Valid XHTML 1.0 Strict