Bi┼╗uteria Charms

Zakupy to nieod┼é─ůczna cz─Ö┼Ť─ç naszego ┼╝ycia. W tym temacie warto wymieni─ç si─Ö do┼Ťwiadczeniami i pom├│c sobie nawzajem.

Bi┼╗uteria Charms

Postby lemur » 26 Dec 2011, 17:29

Dosta┼éam pod choink─Ö bransoletk─Ö z charmsem. Zawsze uwa┼╝a┼éam takie gad┼╝ety za snobizm, ale teraz zaczyna mi si─Ö to podoba─ç. tylko, ┼╝e ka┼╝da nast─Öpna zawieszka to te┼╝ spory koszt. Co jest w┼éa┼Ťciwie takiego wyj─ůtkowego w tych bransoletkach? przecie┼╝ nawet nie s─ů jako┼Ť bardzo ┼éadne.
lemur

Re: Bi┼╗uteria Charms

Postby Eewa » 26 Dec 2011, 18:03

Charmsy to tez spos├│b na pokazanie swojej osobowo┼Ťci. Dobieraj─ůc np. serduszko czy wie┼╝─Ö Eiffle'a okre┼Ťlasz jaka jeste┼Ť. To taki gad┼╝et bliski sercu.
Eewa

Postby joanna » 29 Dec 2011, 21:56

Z tego co wiem, to charmsy maj─ů swoj─ů ideologi─Ö - zbiera si─Ö przywieszki jako symbol istotnego wydarzenia, nie ma charms├│w bez okazji. To kolekcjonowanie przywieszek wydaje mi si─Ö fajne. Fakt, ┼╝e ka┼╝da przywieszka kosztuje, ale to w┼éa┼Ťnie jak kupuje si─Ö po jednej to koszt mniej boli.
joanna

Postby JolaZ » 31 Dec 2011, 19:55

Mi to si─Ö nawet podoba. Mam zmys┼é kolekcjonera, a kolekcjonowanie bi┼╝uterii to sama przyjemno┼Ť─ç. W dodatku ┼éadnie wygl─ůda. Na temat ceny si─Ö nie wypowiadam, bo nie rozumiem dlaczego takie male┼ästwo - jedna zawieszka mo┼╝e tyle kosztowa─ç.
JolaZ

Postby kotsimon » 09 Jan 2012, 20:04

Charmsy traktuj─Ö jako subtelny spos├│b na pokazanie, ┼╝e "sta─ç mnie". Fakt, ciut snobistyczne i niekoniecznie ciekawe. Tak ┼Ťrednio to wygl─ůda. Poza tym wi─Ökszo┼Ť─ç tych zawieszek chocia┼╝ kosztuj─ů nawet 500 z┼é za sztuk─Ö wygl─ůda tandetnie... jak za 10 z┼é.
kotsimon

Postby lorna » 30 Jan 2012, 22:08

Nie wiem co widzicie w tych charmsach. Zupe┼énie mi si─Ö to nie podoba. Nie odr├│┼╝ni┼éabym bransoletki charms z apartu od takiej kompletowanej w drogerii natura. No i po co tyle pieni─Ödzy wydawa─ç na co┼Ť, co Wam si─Ö szybko znudzi a i tak nie jest jako┼Ť bardzo ┼éadne tylko modne?
lorna

Postby JolaZ » 31 Jan 2012, 22:26

lorna wrote:Nie odróżniłabym bransoletki charms z apartu od takiej kompletowanej w drogerii natura.

Zgadzam si─Ö. Kompletnie nie wida─ç r├│┼╝nicy. Tu ju┼╝ chodzi tylko o komfort osoby, kt├│ra nosi bransoletk─Ö. Sama te┼╝ bym si─Ö czu┼éa lepiej w czym┼Ť co kosztowa┼éo 300 z┼é a nie 3 z┼é. ;) Jak kto┼Ť ma pieni─ůdze...
JolaZ

Postby olivia » 11 Feb 2012, 15:16

Najładniejsze charmsy ma Pandora ;)
olivia

Postby megan » 20 Feb 2012, 20:28

Nie ma si─Ö czym podnieca─ç, ┼╝e tak powiem. To tylko chwilowy trend, kt├│ry zreszt─ů ju┼╝ przemija. Teraz coraz bardziej popularne s─ů jeszcze bardziej tandetne bransoletki przyja┼║ni, czyli cienkie sznureczki z zawieszk─ů - widzia┼éam ju┼╝ takie w sieci├│wkach. To straszne co moda nam czasami wmawia, ka┼╝de lubi─ç np. sznurek z brzydk─ů zawieszk─ů a co gorsze pokazuje nam ten straszny gad┼╝et na ok┼éadkach znanych magazyn├│w i w telewizjii, internecie i w ko┼äcu lubimy to. Podoba nam si─Ö to.
megan

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Ruszamy na zakupy!

Valid XHTML 1.0 Strict