Najpi─Ökniejsze suknie ┼Ťlubne

Zakupy to nieod┼é─ůczna cz─Ö┼Ť─ç naszego ┼╝ycia. W tym temacie warto wymieni─ç si─Ö do┼Ťwiadczeniami i pom├│c sobie nawzajem.

Najpi─Ökniejsze suknie ┼Ťlubne

Postby lemur » 13 Mar 2012, 20:01

Co prawda do wesela mam jeszcze sporo czasu, ale jak ka┼╝da narzeczona my┼Ťl─Ö ju┼╝ o sukience ┼Ťlubnej i jedyne co wiem na pewno to kolor, ma by─ç ecru a nie biel! Ale poza tym - fason, materia┼é nie mam poj─Öcia jakie! Mam sylwetk─Ö w kszta┼écie klepsydry. Je┼Ťli znacie jakie┼Ť fajne salony sukni ┼Ťlubnych prosz─Ö o polecenia. Pozdrawiam
lemur

Re: Najpi─Ökniejsze suknie ┼Ťlubne

Postby lorna » 14 Mar 2012, 21:17

Ja patrzy┼éabym po takich niemarkowych butikach. Czasami znale┼║─ç tam mo┼╝na cuda. A jak nie to pomy┼Ťl o krawcowej i zdaj si─Ö na wyobra┼║ni─Ö.
lorna

Postby megan » 15 Mar 2012, 21:13

Teraz wszystko zale┼╝y od tego, w czym gustujesz. Czy wolisz mie─ç sukienk─Ö jak ksi─Ö┼╝niczka, czy wolisz co┼Ť skromnego, czy mo┼╝e nowoczesnego? Dzisiaj wszystko dopuszczone jest. Widzia┼éam nawet czerwone suknie ┼Ťlubne (sama bym takiej nie chcia┼éa). Posprawdzaj te adresy: ;)
http://www.jennifer-vaiano.com/projekty.html
http://www.margarett.pl
megan

Postby klara » 19 Mar 2012, 19:11

Takich dylemat├│w to tylko pozazdro┼Ťci─ç :D szkoda, ┼╝e suknia ┼Ťlubna jest jedna na ca┼ée ┼╝ycie (przynajmniej tak powinno by─ç, je┼Ťli jest si─Ö w udanym zwi─ůzku), ale to w┼éa┼Ťnie czyni j─ů tak wyj─ůtkow─ů. Obejrzyj sobie suknie ┼Ťlubne Salonu Mody ┼Ülubnej Messua. Mo┼╝esz tam kupi─ç sukni─Ö, albo wypo┼╝yczy─ç. Reklamuje je ta aktorka, Jab┼éczy┼äska i Ola Szwed. Oto adres: www.messua.pl i druga strona, kt├│r─ů polecam to Atelier Juliette z Warszawy: juliette.pl.
klara

Postby coralie » 20 Mar 2012, 19:30

Przepi─Ökne, wyj─ůtkowe suknie szyje Emmi Mariage. Niekt├│re projekty zaskakuj─ů, chocia┼╝ wydawa─ç by si─Ö mog┼éo, ┼╝e w dziedzinie sukien ┼Ťlubnych zaprojektowano ju┼╝ wszystko.
coralie

Postby joanna » 21 Mar 2012, 20:40

@lemur gratuluj─Ö! A tak na marginesie zastanawia┼éa┼Ť si─Ö czy b─Ödziesz kupowa─ç czy wypo┼╝ycza─ç sukni─Ö? Ja odradzam wypo┼╝yczanie. Moja przyjaci├│┼éka mia┼éa niedawno wesele, wypo┼╝yczy┼éa sukni─Ö i kosztowa┼éo j─ů to kilkaset z┼éotych, a w dodatku suknia si─Ö poplami┼éa podczas wesela wi─Öc za czyszczenie zap┼éaci┼éa te┼╝ sporo, w sumie podliczaj─ůc koszty to stwierdzi┼éa, ┼╝e za t─ů sum─Ö spokojnie mog┼éa kupi─ç jak─ů┼Ť inn─ů sukni─Ö ┼Ťlubn─ů, wi─Öc zastan├│w si─Ö dwa razy je┼Ťli planujesz wypo┼╝yczy─ç, bo jak kupisz to nawet je┼Ťli jej nie zechcesz zachowa─ç, zawsze mo┼╝esz jeszcze sprzeda─ç.
joanna

Postby megan » 26 Mar 2012, 17:57

Mi ta si─Ö bardzo podoba, ale nie wiem z jakiego to sklepu:
Image
megan

Postby olivia » 29 Mar 2012, 16:43

Ta sukienka moim zdaniem bardziej wygl─ůda jak wieczorowa, ni┼╝ jak ┼Ťlubna, ale to chyba taki trend. Coraz cz─Ö┼Ťciej widuj─Ö "suknie ┼Ťlubne", kt├│re z pozoru nie wygl─ůdaj─ů na ┼Ťlubne np. s─ů nietypowego koloru, albo maj─ů niestandardowy fason. Teraz wyb├│r jest niesamowity, mo┼╝na znale┼║─ç sukni─Ö marze┼ä, albo zleci─ç jej wykonanie (czasami to drugie wychodzi za mniejsze pieni─ůdze, ni┼╝ to pierwsze). Jednak trzeba mocno przemy┼Ťle─ç spraw─Ö, ┼╝eby nie wygl─ůda─ç na w┼éasnym ┼Ťlubie jak kawa┼éek firanki z zas┼éon─ů. Ja nie popieram tych najbardziej dziwacznych projekt├│w, a ju┼╝ najgorsze s─ů falbanki z koronek :D Aha i jeszcze jedno - ┼Ťlub to tak wyj─ůtkowy dzie┼ä, ┼╝e wszystkie tego dnia powinni┼Ťmy prezentowa─ç si─Ö z klas─ů, wi─Öc darujmy sobie wyci─Öte, g┼é─Öbokie dekolty, bia┼ée kozaczki, bia┼ée futerka i mini├│wy!
olivia

Postby lemur » 03 Apr 2012, 20:08

Dzi─Öki dziewczyny! Pi─Ökne te suknie. Najbardziej spodoba┼éa mi si─Ö jedna z Emmi Mariage. Je┼╝eli znajdziecie jeszcze jakie┼Ť stronki to pode┼Ťlijcie!
lemur

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Ruszamy na zakupy!

Valid XHTML 1.0 Strict