SECOND HAND

Zakupy to nieod┼é─ůczna cz─Ö┼Ť─ç naszego ┼╝ycia. W tym temacie warto wymieni─ç si─Ö do┼Ťwiadczeniami i pom├│c sobie nawzajem.

SECOND HAND

Postby emilee92 » 18 Apr 2012, 15:26

No w┼éa┼Ťnie moje drogie Panie :) Czy kupujecie w SH bo ja np. uwielbiam i bardzo cz─Östo udaje mi si─Ö kupi─ç nowe ubrania za grosze lub ubrania w og├│le nie zniszczone :) Np. dzi┼Ť kupi┼éam bluzk─Ö koszulow─ů do pracy z H&M og├│lnie mas─Ö mam ciuch├│w tzw. markowych kt├│re s─ů stanie idealnym kupione w SH.
Ceni─Ö sobie ten sklep za to, ┼╝e jest tanio, dobrej jako┼Ťci, markowe i niepowtarzalne bo ja nienawidz─Ö gdy kto┼Ť ma co┼Ť identycznego jak ja :D
No a co do tego, ┼╝e niekt├│rzy brzydz─ů si─Ö, ┼╝e niby po kim┼Ť. Ale tak po 1 w SH wszystkie ubrania s─ů dezynfekowane. W sklepach inni przymierzaj─ů te┼╝ ciuchy i zdarzaj─ů si─Ö r├│┼╝ne historie od deptania po podcieranie ty┼éka wi─Öc jak kupuj─Ö w normalnych sklepach to i tak pior─Ö bo po3 sk─ůd mam wiedzie─ç czy osoba, kt├│ra przymierza┼éa przede mn─ů te ubrania to nie mia┼éa grzybicy itd. Wi─Öc dla mnie argumenty, ┼╝e kto┼Ť si─Ö brzydzi bo to po kim┼Ť s─ů durne. To i tak idzie do pralki no i jako┼Ťciowo cz─Östo s─ů lepsze ni┼╝ z niejednego sklepu.
Wi─Öc ja SH uwielbiam a Wy?
emilee92

Website: http://www.greeneyes8.digart.pl/

Re: SECOND HAND

Postby klara » 18 Apr 2012, 21:22

Ja r├│wnie┼╝ chodz─Ö i przyznaj─Ö si─Ö do tego bez problemu. W swojej szafie mam kilka ca┼ékiem niez┼éych marynarek od Marks&Spancer, kilka sweterk├│w H&M, polar YSL (!) i jeansy Calvina Kleina - wszystkie nabyte w taniej odzie┼╝y. W takich sklepach wyczarowa─ç mo┼╝na niez┼ée cude┼äka, nieraz ca┼ékowicie nowe, jeszcze z metk─ů. Jedyne co mi si─Ö nie podoba, to to, ┼╝e na second hand trzeba mie─ç czas. Zwykle w takim sklepie zastajemy du┼╝─ů ilo┼Ť─ç wieszak├│w do przegrzebania a dodaj─ůc do tego fakt, ┼╝e nie wszystko jest w odpowiednim rozmiarze i czasami trzeba od┼éo┼╝y─ç, bo jest rozmiar 46 a nie 36 , cho─ç z daleka si─Ö spodoba┼éo - mo┼╝na wyj┼Ť─ç sfrustrowanym i z pustymi r─Ökami. Chodzenia do SH ju┼╝ si─Ö nie wstydzimy, bo nawet celebryci chwal─ů si─Ö ┼╝e tak robi─ů. Sama widzia┼éam w jakim┼Ť programie Ew─Ö Minge, kt├│ra buszowa┼éa po second handach w Pary┼╝u wyszukuj─ůc propozycje, kt├│re by j─ů zainspirowa┼éy do tworzenia nowych kolekcji.
klara

Postby lemur » 23 Apr 2012, 18:18

To niesamowite, co mo┼╝na znale┼║─ç w takich sklepach. Ja niedawno dogrzeba┼éam si─Ö w stercie torebek oryginalnego plecaka Burberry - sprawdza┼éam kilka razy metki, szuka┼éam na internecie i jestem pewna ┼╝e jest oryginalny (wida─ç chocia┼╝by po u┼╝ytych materia┼éach). Mam kole┼╝ank─Ö, kt├│ra chodzi po second handach i wyszukuje markowych ciuch├│w a czasami jak nie s─ů w jej typie to sprzedaje za podw├│jn─ů cen─Ö na aukcji internetowej. Ta to ma g┼éow─Ö do interes├│w, ale i czas - nie pracuje, to mo┼╝e p├│┼é dnia grzeba─ç w second handach, a ja nie mam na takie rzeczy ani czasu ani si┼éy, bywam okazjonalnie, ale zazwyczaj mam szcz─Ö┼Ťcie. :D
lemur

Postby dafne » 25 Apr 2012, 21:12

Nie lubi─Ö zapachu second hand├│w temu zawsze kiedy tam co┼Ť kupi─Ö pior─Ö dok┼éadnie zanim w┼éo┼╝─Ö. Zdecydowanie wol─Ö rzeczy nowe, kt├│re s─ů tylko moje, ale bywa ┼╝e i w szmateksie co┼Ť wygrzebie, kiedy kole┼╝anka mnie nam├│wi w ko┼äcu na wizyt─Ö tam. Co znalaz┼éam? szlafrok clinique z oryginaln─ů metk─ů (taki sam jak maj─ů np. w salonach masa┼╝u niekt├│rych), bezmarkow─ů sk├│rzan─ů seksown─ů sukienk─Ö typu tuba i sp├│dnic─Ö o┼é├│wkow─ů Carolina Herrera. Opr├│cz tego jakie┼Ť niemarkowe rzeczy, kt├│re po prostu wpad┼éy mi w oko, niekt├│re z etnicznymi czy indyjskim motywami.
dafne

Postby Kenza » 29 Apr 2012, 18:10

Ja kupuj─Ö i si─Ö tego nie wstydz─Ö. A kiedy kole┼╝anki pytaj─ů "a gdzie to kupi┼éa┼Ť" to ┼Ťmiej─Ö si─Ö w duchu i m├│wi─Ö wprost ┼╝e w SH. Ale im wtedy g┼éupio :D kiedy ja jestem lepiej ubrana ni┼╝ one a mam co┼Ť z drugiej r─Öki. Nie zawsze to, co nowe najfajniejsze.
Kenza

Postby kassandra » 24 Sep 2012, 13:42

ja te┼╝ chodz─Ö do second hand├│w i wiele ┼Ťwietnych rzeczy uda┼éo mi si─Ö kupi─ç ... a najwa┼╝niejsze jest to, ze s─ů totalnie niepowtarzalne :)
kassandra

Postby aniama87 » 26 Sep 2012, 11:40

kassandra wrote:ja te┼╝ chodz─Ö do second hand├│w i wiele ┼Ťwietnych rzeczy uda┼éo mi si─Ö kupi─ç ... a najwa┼╝niejsze jest to, ze s─ů totalnie niepowtarzalne :)

No nie tak totalnie. Mi si─Ö zdarza┼éo, ┼╝e widzia┼éam co┼Ť z sh potem na kim┼Ť na ulicy.
No ale to prawda mo┼╝na znale┼║─ç pere┼éki. Poza tym ceny zach─Öcaj─ů... Mam strasznie du┼╝o rzeczy z sh.
aniama87

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Ruszamy na zakupy!

Valid XHTML 1.0 Strict